news-background
news-background

تیم بازیگری فیلم بعدی «اسپیلبرگ» با افزوده شدن 12 بازیگر جدید تکمیل شد

 

تیم بازیگری درام تاریخی جدید «اسپیلبرگ» تکمیل شد. در تازه ترین خبری که پیرامون عنوان جدید کارگردان پرکار این روز های هالیوود منتشر شده، مراحل اولیه ی ساخت فیلم به پایان رسیده و تیم بازیگری آماده ی قرار گرفتن مقابل دوربین این کارگردان است. در سال 1971 در دوران ریاست جمهوری نیکسون، روزنامه ی واشنگتن پست دست به انتشار مدارکی می زند که در رابطه با حضور ارتش آمریکا در خاک ویتنام است. این مسئله داستان درام جدید کارگردان پر آوازه ی هالیوود شده است. فیلم جدید این شخص که نام ساده ی «The Papers» را بر آن نهاده اند داستان برخی اقدامات روزنامه ی واشنگتن پست برای چاپ این اطلاعات محرمانه را به تصویر می کشد. در اولین اخبار منتشر شده پیرامون این فیلم آمده بود که «تام هنکس» و «مریل استریپ» ایفای نقش شخصیت های اصلی فیلم یعنی «بن بردلی» و «کترین گراهام» را برعهده خواهند داشت و حالا بعد از گذشت مدتی از انتشار آن خبر، تیم بازیگری این فیلم تکمیل شده و همه چیز برای شروع فیلم برداری اثر مهیاست.

بنا به گزارش پایگاه خبری «Variety» دیگر بازیگرانی که به این فیلم پیوستند عبارتند از: «Sarah Paulson, Bob Odenkirk , Matthew Rhys . Bradley Whitford , Carrie Coon , David Gross , Allison Brie , Burce Greenwood , Tracy Letts , Zach Woods , Jesse Plemons و Michael Stuhlbarg». این فیلم همان طور که قبلاً اعلام شده بود با سرعت بسیار بالایی در حال ساخته شدن است و طبق آن چه استودیوی سازنده اعلام کرده، تاریخ اکران فیلم 22 دسامبر سال جاری خواهد بود و این زمانی است که اسپیلبرگ می تواند امیدوار باشد فیلمش جایی در بین نامزد های اسکار 2017 داشته باشد. هنوز جزئیات بیشتری در مورد این که بازیگران نام برده شده چه نقشی را ایفا می کنند منتشر نشده است، ولی با مراجعه به تاریخ می توان نام افراد سرشناس بسیاری را که در زمان داستان مذکور حضور داشتند، مشاهده نمود. «ریچارد نیکسون» ، «هنری کیسینجر» ، «دنیل الزبرگ» و «جورج مک گاورن» از جمله ی این افراد می باشند.

اسپیلبرگ با ساخت این فیلم ثابت می کند که علاقه ی بسیاری به استفاده از تاریخ در فیلم هایش دارد. از دیگر عناوین این کارگردان که الهام گرفته از اتفاقات تاریخی هستند می توان به «نجات سرباز رایان» ، «لینکولن» ، «فهرست شیندلر» و «پل جاسوسان» اشاره کرد. با نگاهی دیگر به تیم بازیگری فیلم می توان چنین برداشت کرد که افراد حاضر در این لیست شانس بالایی برای حضور دربین نامزد های بخش بازیگری اسکار دارند. تنها زمان مشخص می کند که اسپیلبرگ به چه نحوی از این تیم بازیگری خود استفاده می کند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید