news-background
news-background

مافیای مارتین اسکورسیزی با اضافه شدن جو پشی به The Irishman تکمیل شد

خبرها حاکی از این بود که جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی که با نام The Irishman در حال ساخته شدن است، از حضور ستاره ای درخشان در امر بازیگری همچون Joe Peschi «جو پِشی» بی بهره بود اما صبح امروز خبر حضور این شخص در این فیلم تائید شد و او قرار است در کنار رابرت دنیرو و آل پاچینو به همراه خالق عنوانی شگفت انگیز چون Goodfellas عنوان مافیایی جدیدی را باهم تدارک ببینند. تدوینگر و دوست دیرینه ی مارتین اسکورسیزی یعنی Thelma Schoonmaker  در جدیدترین مصاحبه ی خود این خبر را تائید کرد. این شخص در مصاحبه با پایگاه خبری Crave و به نقل از Independent بیان کرد که:

اسکوسیزی به دنبال ساخت فیلمی شبیه به Silence است البته دیگر خبری از ژاپن قرن 17 نیست. این فیلم در دنیای امروز روایت می شود. فیلمی که جوپشی و رابرت دنیرو در کنار هم به همراه آل پاچینو قرار است تیم مافیایی سال های دور سینما را دوباره احیا نمایند و این باعث می شود فیلمی درام و جنایی در انتظارتان باشد.

فیلم The Irishman بر اساس کتابی با نام شنیده ام که خانه ها را رنگ می کنی ساخته می شود. این عبارت در دنیای خلافکار ها اشاره به قتل و خون ریزی دارد. نقش رابرت دنیرو تائید شده و قرار است شخصیتی به اسم فرانک شیران ملقب به «ایرلندی» را بازی کند. جو پشی قرار است نقش شخصیتی به نام راسل بوفالو و آل پاچینو شخصیتی به نام جیمی هوفا را بازی کند.  اسکورسیزی بعد از این فیلم قرار است به همراه لئوناردو دیکپریو، اقتباسی از داستان The Devil in the White City را کارگردانی نماید. باید منظر ماند و دید که مافیای سینما که در صدر آنها رابرت دنیرو، آل پاچینو و جوپشی حضور دارند به همراه سردسته شان مارتین اسکورسیزی چه حرف هایی برای گفتن خواهند داشت.

فیلم قرار است در تاریخی نامعلوم در 2018 میلادی اکران شود.

نظر شما چیست؟

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید