news-background
news-background

اپل با همکاری خالق Peaky Blinders سریال Ferrari را می‌سازد

اپل سفارش ساخت یک سریال درام در مورد «انزو فراری» به نویسندگی «استیون نایت» را صادر کرد. این سریال تحت عنوان «فراری» (Ferrari) از کتاب بیوگرافی «فراری رکس» نوشته «لوکا دال مونته» الهام گرفته خواهد شد. مراحل پیش تولید این پروژه در ایتالیا آغاز شده است.

این سریال بر روی فراری تمرکز خواهد کرد که نبوغ خود را صرف ساخت سریع‌ترین اتومبیل تاریخ کرد اما در این راه تراژدی و رنج‌های زیادی متحمل شد. او از سال ۱۹۵۶ تا ۱۹۶۱ زخم عمیق مرگ اولین فرزندش دینو را تحمل کرد و معتقد بود که «خوان مانوئل فانخیو» راننده برترش به او خیانت کرده است.

«استیون نایت» که «پیکی بلایندرز» (Peaky Blinders) را در کارنامه دارد می‌گوید: «خوشحالم که چنین داستان الهام‌بخشی را در مورد این مرد افسانه‌ای و برند نمادینش بازگو می‌کنم. زندگی فوق‌العاده «انزو فراری» را ماجراهای دراماتیک حرفه‌ای و شخصی‌اش تعریف می‌کند، و سریال «فراری» تجلیلی است از این انسان به‌شدت پیچیده و غریب.»

«سرجیو کاستلیتو» در سال ۲۰۰۳ نقش فراری را بازی کرده، در حالی که در سال ۲۰۱۹ «رمو جیرونه» در «فورد در برابر فراری» (Ford vs. Ferrari) این نقش را تکرار کرد. فوریه گذشته گزارش شد که «مایکل مان» فیلم بیوگرافیکال دیگری با بازی «آدام درایور»، «شیلین وودلی» و «پنه‌لوپه کروز» در مورد فراری می‌سازد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید