news-background
news-background

شایعه: «اندرو گارفیلد» و «توبی مگوایر» به Spider-Man 3 می‌پیوندند

فیلم «مرد عنکبوتی ۳» (دانلود فیلم Spider-Man 3 با لینک مستقیم) به نظر عظیم‌تر از انتظار می‌رسد. هفته‌ی گذشته گزارش شد «جیمی فاکس» که در «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲» (The Amazing Spider-Man 2) نقش «الکترو» را بازی کرده بود، برای بازی در همین نقش در «دنیای سینمایی مارول» بازمی‌گردد. فاکس سپس تصویری در اینستاگرام به اشتراک گذاشت – و بعد آن را حذف کرد – که «تام هالند»، «توبی مگوایر» و «اندرو گارفیلد» را در کنار هم نشان می‌داد. به این ترتیب شایعه‌ی بازی هر سه نسخه‌ی «پیتر پارکر» در «مرد عنکبوتی ۳» تقویت شد. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

«فن‌دوم‌وایر» به تازگی گزارش داده است که مارول در حال مذاکره با گارفیلد و مگوایر است تا در «مرد عنکبوتی ۳» بازی کنند. منابع این نشریه ادعا کرده‌اند که استودیو فیلمنامه‌ای در اختیار دارد که بر اساس آن هر سه «مرد عنکبوتی» با شخصیت‌های شرور فیلم‌های گذشته از جمله «الکترو» فاکس مواجه می‌شوند. در این گزارش آمده است که در حال حاضر این ادعا را نمی‌توان قطعاً تأیید کرد. دانلود فیلم با لینک مستقیم.

پیش‌تر «گیکوسیتی» گزارش داده بود که مگوایر در حال مذاکره است تا نقش «مرد عنکبوتی» را تکرار کند. تمامی نشانه‌ها از کراس‌اور «دنیای عنکبوتی» حکایت داشتند اما کمتر کسی انتظار داشت که این اتفاق در «مرد عنکبوتی ۳» روی دهد. با توجه به نحوه‌ی به پایان رسیدن «دور از خانه» (Far Form Home)، این احتمال وجود دارد که قسمت سوم «مرد عنکبوتی» بیش از حد پیچیده شود، با این حال، تصور قرار گرفتن مگوایر، گارفیلد و هالند در کنار هم هر هوادارای را ذوق‌زده می‌کند.

فاکس ضمن تأیید بازگشت خود در نقش «الکترو» ادعا کرد که رنگ پوست شخصیت او این بار آبی نخواهد بود. در آن پست حذف‌شده اینستاگرام، فاکس نوشت: «بسیار هیجان‌زده‌ام که در قسمت جدید «مرد عنکبوتی» مشارکت می‌کنم... مشتاقم که هر چه زودتر این فیلم را ببینید. در ضمن در این فیلم آبی نخواهم بود! اما هزار درصد خطرناکم!»

«مرد عنکبوتی ۳» قرار است پاییز امسال فیلمبرداری شود تا در سال ۲۰۲۱ روی پرده برود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۱۲

خوب می‌شه اگه اونا بیان ولی تام بره. برای این نقش یکم زیادی بچه ست.

نمایش اسپویل
۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۹:۲۵

پوستر فن آرتش واسه 6 سال پیشه

نمایش اسپویل
۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷

پرام عجب فیلمی بشه

نمایش اسپویل