news-background
news-background

«جیمی کیمل» برای دومین مرتبه‌ متوالی مجری اسکار شد

برای نخستین بار از سال 1998 تاکنون، اجرای دو مراسم اسکار متوالی را یک فرد برعهده می‌گیرد. «جیمی کیمل» شب گذشته اعلام کرد که برای دومین بار مجری مراسم سال آینده‌ی اسکار خواهد بود.

کیمل با اشاره به هرج‌ومرج‌ها و اتفاقاتی که هنگام اهدای جایزه‌ی بهترین فیلم در مراسم پیشین اسکار به وجود آمد، در بیانیه‌ای اظهار داشته که «اگر فکر می‌کنید اسکار سال گذشته را خراب کرده‌ایم، پس صبر کنید تا ببینید برای نودمین سالگرد اسکار چه نقشه‌هایی کشیده‌ایم!»

آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک همچنین اعلام کرده است که «مایکل د لوکا» و «جنیفر تاد» تهیه کنندگان مراسم قبلی هم بازخواهند گشت. آن مراسم که 26 فوریه از شبکه‌ی ABC پخش شد، کم بیننده‌ترین مراسم اسکار در 8 سال گذشته به شمار می‌رود. 32.9 میلیون بیننده مراسم را از طریق تلویزیون به تماشا نشستند، اما این آمار نسبت به سال پیش از آن 4 درصد کاهش را نشان می‌داد.

این حرکت زودهنگام درحالی صورت می‌گیرد که آکادمی معمولاً در فصل پاییز به معرفی تهیه کنندگان و بعد از آن مجری مراسم اقدام می‌کرد. مراسم اسکار بعدی 4 مارس 2018 برگزار خواهد شد.

اجرای مراسم اسکار از سال‌های 1997 و 1998 که «بیلی کریستال» دو مراسم پشت سر هم را میزبانی کرده بود، هر ساله به مجری متفاوتی محول می‌شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید