news-background
news-background

«جرمی رنر» در نسخه جدید «مأموریت غیرممکن» حضور ندارد

فیلم «مأموریت غیرممکن 6» جدیدترین نسخه مأموریت غیرممکن خواهد بود. این فیلم پس از مدت ها در حال ساخت است و تهیه کنندگان فیلم قول داده اند که با صحنه های اکشن بیشتر و هیجان انگیزتر طرفداران را هیجان زده کنند. به نظر می‌رسد «تام کروز» قرار است با کارهای خارق العاده خود بار دیگر ما را شگفت زده کند.

اما آنچه که در روزهای اخیر برای طرفداران غافلگیر کننده تر بود این است که «جرمی رنر» در نسخۀ جدید مأموریت غیرممکن حضور نخواهد داشت. او در نسخه های «پروتکل شبح» و «ملت سرکش» به عنوان یک همکار با «اتان هانت» همکاری داشته است. جرمی رنر بازیگر و موسیقیدان آمریکایی به جز مجموعه فیلم های غیر ممکن در فیلم های کاپیتان آمریکا نیز حضور داشته است. قطعاً شنیدن این خبر برای همه ما ناراحت کننده خواهد بود.

اما او در این نسخه مأموریت غیر ممکن حضور نخواهد داشت زیرا بر روی پروژه جدیدترین نسخه «انتقام جویان» در حال کار است. ما هنوز در جریان نیستیم که آیا امکان دارد او در نسخه های دیگر مأموریت غیر ممکن حضور داشته باشد یا خیر؟ اما امیدواریم این آخرین دیدار ما از او در این سری فیلم ها نباشد.

مأموریت غیرممکن 6 قرار است در 27 ژوئیه 2018 با بازی «تام کروز»،«ربکا فرگوسن»،«سیمون پگ»، و «هنری کویل» اکران شود و رنر هم در آگوست امسال در سینماها با فیلم «رودخانه ویند» دیده خواهد شد. مطمئناً همه مشتاقانه منتظر نسخه جدید مأموریت غیرممکن و کارهای هیجان انگیز تام کروز هستیم.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید