news-background
news-background

واکنش سم ریمی به شایعه کارگردانی فیلم Spider-Man 4 با توبی مگوایر

ریمی به شایعه تولید «مرد-عنکبوتی ۴» با «توبی مگوایر» واکنش نشان داد.

«سم ریمی» سکوتش را نسبت به شایعه کارگردانی فیلم «مرد-عنکبوتی ۴» (Spider-Man 4) با بازی «توبی مگوایر» شکست. این شایعه از نزدیک به یک سال قبل شنیده می‌شود و هواداران مارول را ذوق‌زده کرده اما ریمی می‌گوید مشارکتی در این پروژه ندارد.

ریمی در «واندرکان» به «سی‌بی‌آر» می‌گوید: «هنوز در موردش نشنیده‌ام. این را خوانده‌ام اما در واقع هنوز روی آن کار نمی‌کنم. یعنی مارول و کلمبیا با فیلم‌های فعلی «مرد-عنکبوتی»  و آن مسیر بسیار موفق بوده‌اند، و نمی‌دانم که آیا نزد من برمی‌گردند تا بگویند: «خوب دوستان، آن داستان را هم می‌توانیم ادامه دهیم!»»

او ادامه می‌دهد: «با اطمینان نمی‌گویم، اما همه فیلم‌های «مرد-عنکبوتی» را دوست دارم. «مرد-عنکبوتی: راهی به خانه نیست» (Spider-Man: No Way Home) را دوست دارم. دیدن دوباره توبی در آن فوق‌العاده تأثیرگذار بود.»

ریمی پس از «مرد-عنکبوتی» (Spider-Man) سال ۲۰۰۲، قسمت‌های دوم و سوم را در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷ ساخت و در سال ۲۰۲۲ با «دکتر استرنج ۲» (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) به ژانر ابرقهرمانی بازگشت.

او اضافه می‌کند:‌ «در مرودش با توبی حرف نزده‌ام، اما شاید مارول یا کلمبیا پیکچرز این کار را کرده باشد. اما به تازگی در فیلمی به نام «دکتر استرنج» با مارول همکاری کرده‌ام. با آن‌ها رابطه خیلی خوبی دارم. تردیدی ندارم اگر در دست ساخت باشد از آن مطلع می‌شوم. این‌طور فکر می‌کنم. نمی‌دانم.»

ریمی پیش‌تر در مصاحبه با «رولینگ استون» فاش کرده بود که مشکلات فیلمنامه قسمت چهارم باعث ساخته نشدن قسمت چهارم شده است: «تجربه بسیار دردناکی برای من بود. می‌خواستم برای احیای خودم «مرد-عنکبوتی» بسازم. «مرد-عنکبوتی ۴» در مورد همین موضوع بود. می‌خواستم در اوج تمام شود. نمی‌خواستم فیلم دیگری که فقط جواب بدهد بسازم. استاندارد بسیار بالایی در ذهن داشتم. و فکر نمی‌کردم بتوانم آن فیلمنامه را تا تاریخ شروع فیلمبرداری به سطحی که امیدوار بودم برسانم.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید