news-background
news-background

[سینمای ایران] پوستر جدید "متولد 65" رونمایی شد

فیلم سینمای "متولد 65" یکی از عناوین امروزی سینمای ایران می باشد که در حال حاضر به مدت چند روز است که در سینماها به اکران درامده است.این فیلم که به کارگردانی اقای " مجید توکلی " تهیه شده است، در هفته اول اکران خود توانست به فروش بیش از 100 میلیون تومانی دست پیدا کند. این فیلم به تهیه‌کنندگی محمدمهدی عسگرپور و محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که این روزها در پردیس های سینمایی تهران، سینما فرهنگ، سینما جوان، پردیس هویزه مشهد، سینما فرهنگ شیراز، سینما ونوس قم و... در حال اکران است. داستان فیلم :

"این فیلم داستان دختر و پسر جوانی را روایت می‌کند که با رویای پولدار شدن، خود را در شخصیت‌های مختلف اجتماعی جا می‌زنند و از این طریق می‌خواهند به خواسته‌های خود برسند! آنها به‌ طور اتفاقی به عنوان خریدار به ساختمانی مراجعه می‌کنند، ولی در ادامه با حقایقی رو به رو می‌شوند..."

درون مایه داستانی : اگر نخواهیم مستقیما به داستان فیلم وارد شویم،متولد 65 داستانی واقعی از زندگی زن و شوهرهای امروزی را به نمایش می گذارد که البته در برخی از بخش ها دارای مشکلات و اشتباهاتی نیز هست.اما انچه که مشخص است،داشتن پتانسیل بیان مشکلات جامعه ودردهای قشر جوان می باشد.اما طبق انچه از نقدهای فیلم برامده است،  بازهم ظاهرا با شکستی در ارائه انچه مدنظر است مواجه می شویم.چرا که این فیلم تنها پر و بال دادن به یک اتفاق کوچک و سعی در طولانی تر کردن داستان بدون توان رساندن کنایه ها و درون مایه های اجتماعی است،یا اگر بخواهیم خوشبینانه به ان نگاه کنیم از واژه کم استفاده می توان کرد.اما این فیلم ارزش یک بار دیدن را دارد و به شما نیز پیشنهاد می شود. (اخبار سینمای جهان را با ما دنبال کنید) بازیگران فیلم : بازیگران این فیلم تیمی متشکل از  "هنگامه حمیدزاده، پدرام شریفی، مریم سعادت، احسان امانی، علیرضا استادی، کامران ملکی، مهتاب ثروتی، لادن نازی، مجید رضایی و با حضور افتخاری آنا نعمتی " می باشند. روز گذشته و باتوجه به اکران چند روزه فیلم پوستر جدیدی برای این فیلم معرفی شد که احتمالا پوستر طرح جلد سینمای خانگی این عنوان نیز باشد.در ادامه این پوستر که اثر سهیل نوری  است را برای شما اورده ایم.

148727

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید