news-background
news-background

فیلم Gears of War با همکاری یونیورسال ساخته خواهد شد

 

بر اساس گزارش پایگاه خبری ورایتی ، قرار است از مجموعه محبوب و فوق العاده ویدیو گیم "Gears of War" به زودی فیلمی ساخته شود.

خبر ساخت این فیلم در یک برنامه زنده در مورد انتشار ویدیو گیم "Gears of War 4" منتشر شد ، این فیلم قرار است توسط کمپانی یونیورسال ساخته شود و اسکات استابر و دیلن کلارک از شرکت یونیورسال، تهیه کنندگی فیلم را بر عهده خواهند داشت.

ساخت شدن فیلم Gears of War و به طور کلی پذیرفتن وظیفه ساخت فیلم توسط شرکت یونیورسال سورپرایز بزرگی نیست زیرا این فرانچایز بزرگ، تاکنون 1 میلیارد دلار در مجموع فروش داشته است و بدون شک طرفداران بی‌شمار سری بازی‌ها برای حمایت و دیدن بازی‌ مورد علاقه‌شان روی پرده، از آن حمایت خواهند کرد. البته از آن‌جایی که بازی حال و هوای خاصی دارد و دنیای منحصربفردی برای خود ساخته، فیلم‌اش تنها برای بازی‌دوستان نخواهد بود بلکه نظر تمامی طرفداران ژانر اکشن به سوی آن جلب خواهد شد.

داستان اصلی بازی، در مورد مردی به نام مارکوس فنیکس (Marcus Fenix) است که در سیاره Sera با لوکاست‌ها (Locust) مبارزه می‌کند. با تشکر از اسلحه مجهز شده به اَره، بازی‌ها به شدت خشونت‌آمیز و خونین هستند. احتمال می‌رود که فیلم از روی قسمت اول مجموعه ساخته شود که در آن صورت، شاهد حضور مارکوس فنیکس در نقش اصلی خواهیم بود اما شاید شاهد روایت یک داستان جدید باشیم که در دنیای Gears of War جریان دارد.

بودجه، تاریخ اکران یا جزئیات دیگری از آدم‌های دخیل در پروژه، هنوز منتشر نشده و باید برای انتشار جزئیات بیشتری، مدتی منتظر بمانیم. (تماشای آنلاین فیلم‌های خارجی)

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید