news-background
news-background

روز و روزگار بروس ویلیس پس از ابتلا به آفازی

«اما همینگ ویلیس» همسر بروس ویلیس، با انتشار ویدیویی از همسر، دختر و سگشان در صفحه اینستاگرام خود نوشت.

«بروس ویلیس» گله گرگ‌های خود را پیدا کرد. در ویدیوی مضحکی که همینگ منتشر کرده، ویلیس ۶۷ ساله و دخترشان در حالی که با هاسکی خود زوزه می‌کشند، دیده می‌شوند. در این ویدیو، ویلیس روی دیوار سنگی حیاط خانه‌شان نشسته و اولین در کنار هاسکی دیده می‌شود.

بروس و همسرش اما، صاحب دو دختر به نام‌های «اولین» و «میبل ری» هستند. بروس همچنین از ازدواج قبلی‌اش با «دمی مور» صاحب سه دختر به نام‌های «رومر»، «اسکاوت» و «تالولا» است. اما پیش از این ویدیو، عکسی به مناسبت روز پدر از ویلیس، رومر، اولین و میبل منتشر کرده بود. او در زیر عکس نوشت: «روز پدر به این پدر شوخ طبع، سخاوتمند، دوست داشتنی و بزرگ تبریک می‌گویم. ما واقعاً تو را دوست داریم.»

خانواده بروس در ماه مارس اعلام کردند که این بازیگر به خاطر بیماری آفازی خود، پس از دهه‌ها در هالیوود از بازیگری کناره گیری می‌کند. آن‌ها در بیانیه‌ای اعلام کردند: «این دوران واقعاً دشواری برای خانواده ماست و ما از ابراز محبت، همدردی و حمایت همیشگی شما سپاسگزاریم. ما به عنوان یک خانواده قدرتمند این دوران را پشت سر می‌گذاریم، اما می‌خواستیم هواداران او را نیز در جریان قرار دهیم زیرا می‌دانیم او تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد، همان گونه که شما برای او اهمیت دارید. همان‌طور که بروس همیشه می‌گوید: «به خوبی زندگی کنید» و ما نیز قصد داریم دقیقاً همین کار را انجام دهیم.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید