news-background
news-background

فلورنس پیو در سریال East of Eden نتفلیکس نقش‌آفرینی می‌کند

نتفلیکس سریالی بر اساس «شرق بهشت» (East of Eden) «جان استاینبک» می‌سازد. این سریال با تهیه‌کنندگی «زویی کازان» ساخته خواهد شد که نوه «الیا کازان» کارگردان اقتباس سینمایی از رمان اسناینبک در سال ۱۹۵۵ است. «فلورنس پیو» در این سریال نقش‌آفرینی می‌کند اما جزئیاتی از شخصیت او فاش نشده است.

رمان «شرق بهشت» در سال ۱۹۵۲ منتشر شد و داستانی در «دره سالیناس» کالیفرنیا از سال‌های «جنگ داخلی» آمریکا تا «جنگ جهانی اول» روایت کرد. این رمان حماسی سرگذشت خانواده ایرلندی مهاجر همیلتون با ۹ فرزند، خانواده تراسک به رهبری «آدام تراسک» ثروتمند را بازگو کرد.

فیلم «الیا کازان» تنها از بخش‌هایی از رمان اقتباس کرد و بر روی کل و آرون نوجوان متمرکز بود. «جیمز دین» در این فیلم که چهار نامزدی اسکار را دریافت کرد برای اولین بار در یک نقش اصلی ظاهر شد. از رمان استاینبک در سال ۱۹۸۱ سریالی سه اپیزودی برای شبکه ای‌بی‌سی با کارگردانی «ریچارد آلن شپیرو» و بازی «تیموتی باتمز» و «جین سیمور» ساخته شده است.

پیو اخیراً در «بیوه سیاه» (Black Widow) و سریال «شاهین‌چشم» (Hawkeye) مارول نقش‌آفرینی کرده و فیلمبرداری «نگران نباش عزیزم» (Don’t Worry Darling) «الیویا وایلد» را مقابل «کریس پاین» و «هری استایلز» و «اوپنهایمر» (Oppenheimer) را مقابل «کیلین مورفی» به پایان رسانده است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید