news-background
news-background

اپل اکران فیلم Emancipation ویل اسمیت را یک سال به تعویق می‌اندازد؛ احتمال تأخیر در اکران Killers of the Flower Moon اسکورسیزی

اپل فیلم «آزادی» (Emancipation) «ویل اسمیت» به کارگردانی «آنتوان فوکوا» را در سال ۲۰۲۲ اکران نمی‌کند. «ورایتی» گزارش داده است که اپل برای پخش این فیلم در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی می‌کند.

«آزادی» می‌تواند اولین فیلم اسمیت پس از حواشی مراسم اسکار نود و چهارم و سیلی او روی صحنه به «کریس راک» باشد. در پی این رفتار اسمیت، او به مدت ۱۰ سال از حضور در تمامی مراسم مرتبط با آکادمی محروم شد.

اگرچه اپل هنوز به صورت رسمی تاریخ اکران «آزادی» را تعیین نکرده، اما «ورایتی» می‌نویسد این فیلم در فصل اهدای جوایز آینده اکران نخواهد شد. اپل امسال با «کودا» (CODA) برنده اسکار بهترین فیلم شد اما منابع نزدیک به نشریه اکران «آزادی» به امید اسکارهای بیشتر را در فصل اهدای جوایز آینده بعید می‌دانند. یک فیلمساز ناشناس که «آزادی»‌ را دیده پیش از اسکار امسال گفته بود که اسمیت پس از «شاه ریچارد» (King Richard) اسکار متوالی دیگری دریافت خواهد کرد.

«آزادی» در ایالت‌های جرجیا و لوییزیانا فیلمبرداری شده و فوکوا در حال طی کردن مرحله پس از تولید است. طوفان آیدا و کووید مشکلاتی برای تولید این پروژه ایجاد کرده بود.

اپل از سوی دیگر عناوین مدعی اسکار متعددی در فصل اهدای جوایز آینده دارد. «قاتلین ماه گل» (The Killers of the Flower Moon) «مارتین اسکورسیزی» با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو» یکی از این فیلم‌هاست که تاریخ پخش مشخصی ندارد. اسکورسیزی برنده اسکار نیز تدوین این وسترن را پشت سر می‌گذارد و فیلمسازی است که این مرحله را گاهی به درازا می‌کشاند. تولید این فیلم ۲۰۰ میلیون دلاری سپتامبر سال گذشته به پایان رسیده اما ممکن است تا سال ۲۰۲۳ روی پرده نرود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید