news-background
news-background

در فیلم Eternals یک عشق مثلثی میان «کیت هرینگتون»، «جما چان» و «ریچارد مدن» وجود دارد؛ پوسترهای جدید از شخصیت‌ها

 

هایک می‌گوید به پیشنهاد نقش یک ابرقهرمان عادت نداشته است.

 

«سلما هایک» با فیلم «جاودانان» (Eternals) به همراه «انجلینا جولی»، «کمیل نانجیانی»، «ریچارد مدن»، «کیت هرینگتون»، «جما چان» و بسیاری دیگر برای اولین بار وارد «دنیای سینمایی مارول» خواهد شد. او در این فیلم به کارگردانی «کلوئی ژائو» نقش رهبر یک گروه از ابرقهرمانان را بازی می‌کند. اما وقتی مارول برای اولین بار با این بازیگر نامزد اسکار تماس گرفته تا در مورد پروژه مذاکره کند، تصور کرده که قرار است نقش مکمل یک مادربزرگ را به او پیشنهاد کنند، نه شخصیت «ایجک» که یکی از مهمترین اعضای «جاودانان» است. هایک را ژائو شخصاً انتخاب می‌کند.

هایک به مجله «اینترتینمنت ویکلی» می‌گوید: «گفتم فراموشش کنید. گفتم خدا می‌داند چه نوع نقش مادربزرگی را می‌خواهند بازی کنم. به این عادت کرده بودم که بگویند نقش سیاهی‌ لشکر یا یک فاحشه پیر را بازی کن. اما بعد گفتند که کارگردان «کلوئی ژائو» است و من جواب دادم: «بسیار خوب! بیایید جلسه را برگزار کنیم!»

هایک پیش‌تر به «ورایتی» گفته بود به سختی باور کرده که برای این نقش و این فیلم انتخاب شده است. او در بخش دیگری از مصاحبه می‌گوید «کلوئی ژائو» در یکی از لحظات دشوار فیلمبرداری به یاری او آمده است: «فکر می‌کنم که او متوجه شد به ستوه آمده‌ام، برای همین درخواست کرد که لحظه‌ای با او بگذرانم. او کنار من نشست و سرم را روی پایش گذاشت و هدفونش را روی گوشم گذاشت. نوعی موسیقی آرام‌بخش بود. همان‌جا به آرامی نشستیم در حالی که در محیط پیرامون ما بی‌قراری حکمفرما بود. پنج دقیقه‌ای بود که واقعاً به آن احتیاج داشتم. فکر کردم این کاری است که شخصیت «ایجک» [در فیلم «جاودانان»] با نیروهای التیام‌بخش خود می‌کند اگر ببیند یکی از «جاودانان» به دردسر افتاده.»

در گزارش «اینترتینمنت ویکلی» آمده است که داستان «جاودانان» در مورد رابطه میان «ایکاریس» با بازی «ریچارد مدن» و «سرسی» با بازی «جما چان» است. اما گره داستان این است که «سرسی» مدتی است که با «دین» با بازی «کیت هرینگتون» ملاقات می‌کند و یک مثلث عشق را شکل داده.

ژائو به این مجله می‌گوید: «فکر کردم، می‌توانم فیلمی عظیم و حماسی بسازم اما از طرفی دیگر می‌توانم فیلمی صمیمانه خلق کنم و همه درگیری‌های درونی انسانی را بررسی کنم. چون شخصیت‌ها مدتی در میان انسان‌ها زندگی کرده‌اند و کشمکش‌هایی یکسان دارند: هویت، هدف، ایمان.»

مدن در این مصاحبه در مورد چان می‌گوید: «ما می‌دانیم چگونه یکدیگر را بخندانیم، می‌دانیم چگونه واکنش احساسی یکدیگر را برانگیزانیم، در کنار یکدیگر بسیار راحتیم چون مدت زیادی در طول سالیان کنار هم گذرانده‌ایم.»

«جاودانان» ۶ نوامبر در سالن‌های سینما اکران خواهد شد. «کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول احتمال پخش این فیلم در دیزنی+ همزمان با نمایش عمومی را رد نکرده و می‌گوید: «خواهیم دید.» این تهیه‌کننده اضافه می‌کند که «جاودانان» به لطف ژائو هستی پیدا کرده است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۱۵

این شخصیت سمت راست گوشه پائین که توی فیلم " دکتر استرنج " بود یا من پارکینسون گرفتم ؟!

نمایش اسپویل
۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۹

نه اون یکی دیه بود

نمایش اسپویل