news-background
news-background

«دووین جانسون» زمان شروع فیلمبرداری Black Adam را اعلام کرد؛ آغاز تولید فیلم Parallel Mothers «پدرو آلمودوار»

«دووین جانسون» سرانجام تأیید کرد که تولید فیلم ابرقهرمانی «بلک آدام» (Black Adam) چه زمانی آغاز خواهد شد. «راک» اولین بار در سال ۲۰۱۴ برای بازی در نقش «بلک آدام» قرارداد بسته بود، وقتی که «مرد پولادین» (Man of Steel) به‌تازگی اکران شده بود و برنامه‌های «زک اسنایدر» برای پایه‌گذاری «دنیای گسترده دی‌سی» (DCEU) در حال اجرا بود. حالا پس از گذشت هفت سال، نقشه‌های اسنایدر با تأیید «آن سارنوف» مدیر عامل وارنرمیدیا نقش برآب به نظر می‌رسد و استودیوی برادران وارنر با «فلش» (The Flash) و «بتمن» (The Batman) مسیر متفاوتی در پیش گرفته.

جانسون در صفحه‌ی اینستاگرامش می‌گوید: «ما تقریباً سه هفته تا فیلمبرداری «بلک آدام» فاصله داریم و باور نمی‌کنم که به خط پایان این پروژه رسیده‌ایم. عجب سفر پرماجرایی بود. باور نمی‌کنم چون در این چند سال سخت بر روی آن کار کردیم.»

«بلک آدام» نه تنها پیشینه‌ی شخصیت «بلک آدام» – که هم یک قهرمان و هم یک شرور است – بلکه «جامعه عدالت آمریکا» (Justice Society of America) را معرفی می‌کند که گروهی متشکل از «اتم اسمشر» (نوآح سنتینیو)، «هاکمن» (آلدیس هاج)، «سایکلون» (کوینتسا سوییندل) و «دکتر فیت» است.

کارگردانی «بلک آدام» به «ژاومه کویت-سرا» سپرده شده که سابقه‌ی همکاری با جانسون در فیلم «گردش در جنگل» (Jungle Cruise) دیزنی را هم دارد. «سهراب نوشیروانی» و «روری هینز» نویسندگان آخرین نسخه‌های فیلمنامه‌اند.

جانسون در اینستاگرام از یکی از صفحات فیلمنامه‌ی «بلک آدام» نیز رونمایی می‌کند. در بخشی از این صفحه آمده است: «دوست دارم که هر روز [جامه‌ای به رنگ] رنگین‌کمان بپوشم. و به دنیا بگویم که همه‌چیز رو به راه است. اما سعی می‌کنم کمی ظلمت بر دوش کشم تا اینکه دنیا نورانی‌تر شود... من مرد سیاه‌پوشم.»

شخصیت «بلک آدام» در «دنیای گسترده دی‌سی» می‌تواند در مقابل اعضای «لیگ عدالت» از جمله «آکوامن» و «زن شگفت‌انگیز» قرار بگیرد.

این هفته گزارش شده است که فیلمبرداری «مادران موازی» (Parallel Mothers) «پدرو آلمودوار» با بازی «پنه‌لوپه کروز» نیز پس از چند هفته تمرین در مادرید اسپانیا آغاز شده است. آغاز فیلمبرداری را «آگوستین آلمودوار» برادر تهیه‌کننده‌ی کارگردان در توییتر به تأیید رسانده است.

او تصویری از «پدرو آلمودوار»، «پنه‌لوپه کروز» و «ایزرائیل اله‌خالده» در محل فیلمبرداری به اشتراک گذاشته است. دیگر بازیگران فیلم «میلنا اسمیت»، «آیتانا سانچز خیخون»، «روسی د پالما» و «جولیتا سرانو» خواهند بود. فیلمبرداری «مادران موازی» یک هفته پس از بی‌توجهی آکادمی اسکار به فیلم کوتاه و انگلیسی زبان «صدای انسانی» (The Human Voice)‌ آلمودوار آغاز شده است.

آلمودوار در مصاحبه با «اسوشیتد پرس» پیرامون فیلم «مادران موازی» گفته بود: «به دنیای زنانه برمی‌گردم و نیز به مادرانگی که همیشه موضوع جالبی برای من بوده. اما در این مورد، مادرانی که ظاهر می‌شوند بسیار تفاوت دارند با آنچه پنه‌لوپه پیش‌تر نقش آن‌ها را بازی کرده.» آلمودوار که با «صدای انسانی» با بازی «تیلدا سویینتون» اولین فیلم انگلیسی زبانش را ساخته، می‌گوید قصد دارد فیلم کوتاه انگلیسی زبان دیگری در ژانر وسترن بسازد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید