news-background
news-background

«رگی ژان پیج» ستاره سریال Bridgerton در فیلم Gray Man به «کریس اوانز» و «رایان گاسلینگ» ملحق شد

«بیلی باب تورنتون»، «آلفری وودارد» و «رگی ژان پیج» ستاره‌ی سریال پربیننده‌ی «بریجرتون» (Bridgerton) به فیلم «مرد خاکستری» (The Gray Man) نت‌فلیکس و برادران روسو پیوست. پیش از آن‌ها «رایان گاسلینگ»، «کریس اوانز» و «آنا د آرماس» به این فیلم پرخرج ملحق شده بودند. «جسیکا هنویک» و «جولیا باترز» دیگر بازیگران «مرد خاکستری» خواهند بود.

جو و آنتونی روسو کارگردانان «انتقام‌جویان» این فیلم را ابتدا برای سونی توسعه دادند، اما پس از بازگشت پروژه به بازار، نت‌فلیکس به سرعت امتیاز پخش آن را خریداری کرد و گاسلینگ و اوانز را به خدمت گرفت. پیش‌تر ادعا شده بود که «مرد خاکستری» پرخرج‌ترین فیلم تاریخ نت‌فلیکس خواهد بود.

تولید این فیلم از دو هفته‌ی آینده در لس‌آنجلس آغاز خواهد شد. «مرد خاکستری» بخشی از قرارداد گران‌قیمت نت‌فلیکس و کمپانی ای‌جی‌بی‌او برادران روسو است. اولین پروژه‌ی تولید شده به موجب این قرارداد فیلم اکشن «آزادسازی» (Extraction) با بازی «کریس همسورث» و «گلشیفته فراهانی» بود که رکوردهای بینندگان شبکه را شکست. دومین پروژه «موصل» (Mosul) بود که نوامبر گذشته از نت‌فلیکس پخش شد.

فیلمنامه‌ی «مرد خاکستری» توسط برادران روسو به نگارش درآمده اما پیش‌نویس‌های اخیر آن را «کریستفر مارکوس» و «استیون مک‌فیلی» ویرایش کرده‌اند. روسوها و «مایک لاروکا» از جانب ای‌جی‌بی‌او تهیه‌کنندگان پروژه نیز خواهند بود.

فیلم «مرد خاکستری» از رمانی به قلم «مارک گرینی» که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده اقتباس خواهد شد و داستانی در مورد یک دوئل مرگبار میان یک آدمکش به نام «جندری» با بازی گاسلینگ و تعقیب‌کننده‌ی او «لوید هانسن» با بازی اوانز که در سازمان سیا همکار جندری بوده روایت می‌کند.

تورنتون اخیراً تولید فصل چهارم سریال «جالوت» (Goliath) آمازون را به پایان رسانده است. پیج نیز به‌تازگی با سریال «بریجرتون» شهرتی جهانی کسب کرده و در ماه فوریه به فیلم فانتزی «سیاه‌چال‌ها و اژدهایان» (Dungeons & Dragons) پارامومت پیوسته است. وودارد از سوی دیگر با درام «کلمنسی» نقدهای مثتبی دریافت کرده و به زودی در مقابل «کوین هارت» در فیلم «پدرانگی» (Fatherhood) دیده خواهد شد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید