news-background
news-background

اسکورسیزی و دی‌کاپریو برای فیلم وسترن Flower Moon از رهبران قبیله اوسج مشاوره گرفتند

دی‌کاپریو با رهبران فرهنگی قبیله دیدار کرده تا برای بازی در نقش «ارنست برکهارت» در فیلم وسترن اسکورسیزی آمادگی بیشتری کسب کند.

 

«مارتین اسکورسیزی» و «لئوناردو دی‌کاپریو» در اکلاهوما به سر می‌برند و مراحل آماده‌سازی فیلم «قاتلین ماه گل» (Killers of the Flower Moon) را به انجام برسانند و فیلمبرداری را از بهار آینده آغاز کنند. «اوسج نیوز» به‌تازگی تأیید کرده است که این دو هفته‌ی گذشته با رهبران فرهنگی قبیله بومی اوسج ملاقات کرده‌اند تا در مورد محتوای فیلم که داستانی در دهه‌ی ۱۹۲۰ و در مورد قتل اعضای قبیله برای تصرف زمین‌های نفت‌خیز روایت می‌کند، به گفتگو بنشینند.

در این گزارش آمده است که «جفری استندینگ بر» رئیس قبیله و «چاد رنفرو» سفیر فیلم دیداری با اسکورسیزی و دی‌کاپریو تدارک دیده‌اند تا «اسکورسیزی بتواند مستقیماً با اعضای این جامعه در مورد سینما گفتگو کند.» در بخش دیگری از این گزارش آمده است که اسکورسیزی از نیت کلی خود برای تولید این فیلم، مشخصاً نمایش مضامین اعتماد و خیانت، و اینکه چگونه سرگذشت «مالی کایل» و «ارنست برکهارت» نمونه‌ی کوچکی از خیانت به ملت اوسج است، می‌گوید.

دی‌کاپریو در این فیلم نقش «ارنست برکهارت» را بازی می‌کند، برادرزاده‌ی یک مزرعه‌دار پرنفوذ محلی با بازی «رابرت دنیرو» که مظنون قتل‌های اوسج است. نقش «مالی کایل» همسر ارنست نیز به «لیلی گلدستون» بازیگر بومی فیلم‌های «اولین گاو» (First Cow) و «برخی زنان» (Certain Women) سپرده شده است. دی‌کاپریو ابتدا قرار بود نقش «تام وایت» یکی از مأمورین سازمان تازه‌تأسیس اف‌بی‌آی در آن زمان را بازی کند، اما در نهایت این نقش به «جسی پلمانز» رسید.

در گزارش «اوسج نیوز» آمده است که اسکورسیزی در این ملاقات وعده می‌دهد که تصویری کامل و بر اساس واقعیت از مردم قبیله نشان دهد و دی‌کاپریو پرسش‌های زیادی مطرح کرده و بحث‌های روشن‌گرانه‌ای را سبب شده است.

«قاتلین ماه گل» از ماه می تا اواخر تابستان فیلمبرداری خواهد شد. این پروژه قرار بود بهار سال گذشته تولید شود اما پاندمی این کار را ناممکن کرد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید