news-background
news-background

«نیکل کیدمن» از زدن سیلی به «مریل استریپ» در سریال Big Little Lies می‌گوید

سیلی زدن به «مریل استریپ» کاری نیست که هر بازیگری بتواند تجربه کند.

 

در فصل دوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) شبکه‌ی HBO، صحنه‌ای وجود داشت که شخصیت «سلیست» با بازی «نیکل کیدمن» به «ماری لوییس» مادر شوهرش با بازی «مریل استریپ» سیلی می‌زند. کیدمن به یاد می‌آورد که برای این لحظه کمی مضطرب شده است. او در مصاحبه با «جیمی فالن» در این خصوص می‌گوید: «نمی‌خواست به صورت زیبا و ظریفش صدمه بزنم!»

ستاره‌ی مینی‌سریال «درماندگی» (The Undoing) اضافه می‌کند: «هر دوی ما، از جهت تعهد، به‌شدت در شخصیت‌هایمان قرار گرفته بودیم. بنابراین در آن زمان از یکدیگر دوری می‌کردیم. او در یک گوشه می‌نشست و من در گوشه‌ای دیگر.»

کیدمن می‌گوید: «اما وقتی زمان انجامش رسید – چند باری انجامش دادیم – تصادفاً عینکش را انداختم. فکر می‌کنم سازندگان از همین برداشت استفاده کردند، اگر درست خاطرم باشد. عینک او تقریباً خراب شد. اما هرگز به صورتش ضربه نزدم. در این کار مهارت خوبی دارم.»

کیدمن و استریپ سال ۲۰۲۰ در فیلم موزیکال «پرام» (The Prom) نت‌فلیکس هم با یکدیگر همکاری کردند. کیدمن در مورد این تجربه می‌گوید: «مریل، در اولین جلسه‌ی تمرین حضور پیدا کرد و آماده‌ی فیلمبرداری بود. او صحنه‌ی ابتدایی را اجرا کرد و من در سالن تمرین ناخودآگاه تشویقش کردم. این زن به شکل دیوانه‌واری بااستعداد است.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید