news-background
news-background

[ویدیو:] تیتراژ آغازین Black Panther همزمان با چهل و چهارمین سالگرد تولد «چادویک بوزمن» به‌روزرسانی شد

یکشنبه گذشته چهل و چهارمین سالگرد تولد ستاره‌ی «پلنگ سیاه» بود که تابستان گذشته از دنیا رفت. دیزنی به همین مناسبت به او ادای احترام کرده است. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

«چادویک بوزمن» می‌توانست یکشنبه گذشته ۴۴ ساله شود، اگر حیات او کمی طولانی‌تر بود و ۲۸ آگست از دنیا نرفته بود. دیزنی+ به همین مناسبت تیتراژ آغازین «دنیای سینمایی مارول» برای فیلم «پلنگ سیاه» (دانلود فیلم Black Panther با لینک مستقیم) را به‌روزرسانی کرده است.

«باب ایگر» مدیر عامل سابق دیزنی شنبه در این خصوص گفته بود: «به همه‌ی هواداران «پلنگ سیاه»: فیلم را امشب از دیزنی پلاس ببینید تا متوجه ادای احترام ویژه‌ای شوید به فردی که همیشه در قلب ما جا دارد و خواهد داشت.»

تیتراژ به‌روزرسانی‌شده شباهت زیادی به طراحی همیشگی دارد، اما حالا تصاویر جدیدی از «پلنگ سیاه» به آن اضافه شده است. با توجه به اینکه شخصیت «تی‌چالا/پلنگ سیاه» در فیلم‌های «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War)، «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) و «انتقام‌جویان: آخر بازی» (Avengers: Endgame) حاضر بود، تصاویری از این عناوین هم در این ویدیو گنجانده شده است.

سال ۲۰۲۰ همچنان برای بوزمن سالی مهم خواهد بود. علی‌رغم وداع زودهنگام او، فیلم «۵ قطره خون» (Da 5 Bloods) به کارگردانی «اسپایک لی» و «بلک باتم ما رینی» (Ma Rainey's Black Bottom) احتمال کسب نامزدی در فصل اهدای جوایز را خواهند داشت.

دیزنی اخیراً اعلام کرد که «پلنگ سیاه ۲» ژوئیه سال ۲۰۲۱ فیلمبرداری می‌شود، اما بوزمن به صورت دیجیتال بازآفرینی نخواهد شد.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید