news-background
news-background

خالق Peaky Blinders یک سریال درام در مورد موسیقی دهه ۸۰ بریتانیا می‌نویسد

«استیون نایت» نویسنده‌ی سریال‌های «پیکی بلایندرز» (دانلود سریال Peaky Blinders با لینک مستقیم) و «تابو» (Taboo) با همکاری «کودس» یک سریال درام جدید در مورد موسیقی «تو-تن» در دهه‌ی ۱۹۸۰ بریتانیا توسعه می‌دهد.

این سریال با همکاری «متیو جیمز ویلکسنسون» تهیه‌کننده‌ی فیلم «دیروز» (Yesterday) و «نیک انجل» تولید خواهد شد. این درام بر پایه‌ی ژانر محبوب «تو-تن» (Two Tone) داستانی روایت می‌کند در مورد اینکه چگونه این ژانر جوانانی از اقوام و نژادهای مختلف را متحد کرد. این جنبش که موسیقی پانک راک و نیو ویو را با موسیقی جامائیکایی اسکا تلفیق می‌کرد، اغلب با گروه‌های بریتانیایی «اسپشلز»، «سلکتر» و «بیت» شناخته می‌شود.

این پروژه در صورتی که سفارش ساخت بگیرد می‌تواند اولین سریالی باشد که در استودیوی ۳۰ هکتاری نایت که در بیرمنگام احداث شده تولید می‌شود. نایت می‌گوید: «پروژه‌ای است که به دلم نزدیک است، چرا که این سرزمین هم از نظر جغرافیایی و هم شخصی میهن من است. من با این موسیقی و کسانی که آن را دوست داشتند بزرگ شدم. ساوندترکی بود که به‌شکلی بی‌نقص با حس و حال زمانه مطابقت داشت، در خیابان‌ها، در کلوب‌ها و در ورزشگاه‌ها. بیرمنگام و کاونتری جاهایی بودند که «تو تن» متولد شد و این فرایند را در آن سال‌های مهم ترسیم می‌کنیم. گروه تولید دقیقاً بازتاب‌دهنده‌ی کسانی خواهند بود که «تو تن» را خلق کردند.»

فصل پنجم «پیکی بلایندرز» تابستان سال ۲۰۱۹ از بی‌بی‌سی روی ایر رفته است. نایت در سال ۲۰۱۸ در مصاحبه با «بیرمنگام پرس کلاب» گفت که «قطعاً فصل ششم را می‌سازیم و شاید تا هفتم ادامه دهیم.»

اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید