news-background
news-background

«جف بریجز» فاش کرد به سرطان مبتلا شده: «درمان را شروع کرده‌ام»

بازیگر برنده‌ی اسکار دوشنبه در صفحه‌ی توییترش فاش کرد که به سرطان مبتلا شده است.

 

«جف بریجز» دوشنبه در صفحه‌ی توییترش فاش کرد که به سرطان غدد لنفاوی مبتلا شده است. این بازیگر برنده‌ی اسکار با ارجاع به نقش به‌یادماندنی‌اش در فیلم «لبوفسکی بزرگ» (دانلود فیلم The Big Lebowski با لینک مستقیم) نوشت: «همان‌گونه که «دود» ممکن بود بگوید... یک وضع لجن دیگر پیش آمده. به سرطان غدد لنفاوی مبتلا شده‌ام. اگرچه یک بیماری جدی است، اما خوشحالم که گروهی از پزشکان توانمند را دارم و از پیشروی بیماری جلوگیری شده. درمان را شروع کردهام و شما را در جریان بهبود وضعیت قرار خواهم داد.»

بریجز که آخرین بار در فیلم «اوقات بد در ال رویال» (Bad Times at the El Royale) ظاهر شده، به زودی در سریال «پیرمرد» (The Old Man) شبکه‌‌ی FX دیده خواهد شد. او اضافه می‌کند:‌ «از ابراز محبت و حمایت دوستان و خویشان قدردانی می‌کنم. از دعا و آرزوی بهبودی شما متشکرم. و حالا که توجه‌تان را جلب کرده‌ام، لطفاً به یاد داشته باشید که بروید و رأی دهید. چرا که همه‌ی ما در این شرایط سهیم هستیم.»

 

انتقاد بازیگر Mulan از نقش شخصیت‌های صامت آسیایی در سریال The Boys و عناوین دیگر

 

بریجز نامزد هفت جایزه‌ی اسکار در طول دوران بازیگری خود شده است و در سال ۲۰۱۰ برای بازی در نقش یک خواننده‌ی کانتری الکلی در «دل دیوانه» (دانلود فیلم Crazy Heart با لینک مستقیم) برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد شد. تولید سریال «پیرمرد» او در حال انجام است. دیگر بازیگران این سریال که از رمانی نوشته‌ی «توماس پری» اقتباس شده، «ایمی برنمان»، «جان لیتگو» و «آلیا شوکت» خواهند بود. بریجز پس از ۵۰ سال با «پیرمرد» به نویسندگی «جان استاینبرگ» و «رابرت لوین» به تلویزیون بازگشته است. او نقش پیرمردی را بازی می‌کند که دهه‌ها قبل از دست سازمان سیا گریخته.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید