news-background
news-background

اولین تصاویر از شخصیت Ciri در فصل دوم The Witcher

نت‌فلیکس اولین تصاویر از شخصیت «سیری» در فصل دوم سریال «ویچر» (دانلود سریال The Witcher با لینک مستقیم) را منتشر کرد. این شبکه یک روز قبل اولین تصاویر از شخصیت «گرالت» با بازی «هنری کویل» را نیز رونمایی کرده بود. در این سریال «فرایا آلن» نقش «سیری» را بازی می‌کند که نقش مهم‌تری در اپیزودهای بعدی دارد. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

نت‌فلیکس ضمن انتشار تصاویر می‌نویسد: «او وداعی اشک‌بار در شبی خشنونت‌بار داشته. حالا این فرزند شگفتی‌ساز آماده‌ی مبارزه است.» شخصیت «سیری» در «کایر مورهان» تعلیم دیده، جایی که «گرالت ریویا» و دیگر ویچرها آموزش دیده‌اند. تماشای انلاین فیلم خارجی.

فصل اول «ویچر» با استقبال هواداران مواجه شد اما جای خالی بعضی شخصیت‌ها از جمله «وسمیر» استاد «گرالت» و «کایر مورهن» احساس می‌شد. «لورن اس. هیسریش» وعده داده است که اشکالات فصل پیشین برطرف و روایت منسجم‌تری پیدا خواهد کرد.

تاریخ پخش فصل دوم «ویچر» در حال حاضر مشخص نیست، اما نت‌فلیکس سفارش ساخت یک سریال پیش‌درآمد تحت عنوان «منشأ خون» (Blood Origin) را صادر کرده است که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۱ از راه برسد. این سریال شش اپیزودی پیش از انتشار فصل دوم «ویچر» عرضه نخواهد شد.

     

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید