news-background
news-background

بیانات «دیوید لینچ» برای ادامه ی سریال «Twin Peaks»

 

«دیوید لینچ» کارگردان سرشناسیست که دیگر نمی توان گستره ی آثار او را محدود به هالیوود دانست. او فیلمسازیست که جغرافیای کارگردانی اش مرز و حدود نمی شناسد. در دورانی که بیشتر فیلمسازان شروع کارنامه ی هنری شان یک اثر عامه پسند بود، لینچ دست به کارگردانی فیلمی به نام «Eraserhead» برد که حتی امروزه نیز خیلی ها بعد از تماشای آن احساس تنفر و انزجار می کنند. لینچ کارگردان صاحب سبکیست که عمدتاً وی را بابت آثار سورئالیستی اش به یاد می آورند. جاده ی مالهالند و بزرگراه گمشده دو مورد از خلاقیت های این کارگردان به شمار می روند که بیشتر از دیگر آثار او دیده شده اند. در این بین اما سریالی به نام «Twin Peaks» از این کارگردان به چشم می خورد که در ژانر درام و معمایی یکی از برجسته ترین آثار تلویزیون به شمار می رود. این سریال که ماجرای تولیدش داستان طول و درازی دارد نخستین بار در سال 1990 توسط شبکه ی ABC پخش شد. بعد از پخش فصل دوم این سریال در سال بعد دیگر خبری از آن نشد تا اینکه 21 می 2017 این بار در شبکه ای دیگر شاهد پخش فصل سومش بودیم.

پایگاه خبری «هالیوود ریپورتر» امروز مصاحبه ای با لینچ پیرامون این سریال به عمل آورد و نظر او را درباره ی تمایلش جهت ادامه دادن سریال پرسید و با پاسخ زیر مواجه شد:

در حال حاضر نمی دانم آینده ی سریال به کجا ختم می شود. هم اکنون بسیار زود است که در این باره صحبت کنیم ولی در زندگی یاد گرفته ام که هرگز از کلمه ی هرگز استفاده نکنم. من همیشه گفته ام که نباید جلوی رویاپردازی بیشتر را گرفت.

پاسخی که لینچ به این مسئله داد مشابه دیگر پاسخ های مبهم او به سوالات سینمایی بود. اتفاقی که از کارگردان عجیبی چون لینچ بعید نیست. باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا فصل های دیگری از «Twin Peaks» ساخته می شوند یا خیر.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید