news-background
news-background

بازیگر سریال «Game of Thrones» از صحنه حذف شده بین «Bran» و «Sansa» سخن می‌گوید

قسمت آخر فصل 7 سریال «Game of Thrones» سرشار از صحنه‌های حساس و شوکه کننده بود. در این قسمت دیدیم که «دنریس تارگرین» و بزرگترین دشمنش «سرسی لنیستر» بالاخره همدیگر را ملاقات کردند، «جان اسنو» مشخصاً بچه «ریگار تارگرین» و «لیانا استارک» بود و «پادشاه شب» به دست اژدهای جدیدش «دیوار» را فروریخت.

اما احتمالاً مهم‌ترین مرگ، متعلق به «پیتر بیلیش» بود. رهبر بدنام «Vale» که سعی در بدست آوردن علاقه «سانسا» با به وجود آوردن اختلاف بین او و خواهرش «آریا» داشت. درست زمانی که به نظر می‌رسید او موفق شده و «سانسا» خواهرش را محکوم خواهد کرد، استارک‌ها بر علیه او دسیسه و «لیتل فینگر» را محکوم کردند، «آریا» نیز با خوشحالی مرگ او را رقم زد. با توجه به اهمیت این صحنه، مشخص نشد که «سانسا» و «آریا» چطور به نقشه او پی بردند.

اگرچه، «Hempstead Wright»، بازیگر انگلیسی نقش «برن استارک» در سریال، در مصاحبه‌ای با «Variety» اعلام کرد که در حقیقت صحنه سرنوشت‌ساز از سریال حذف شد.

او گفت:

«ما صحنه‌ای را فیلم برداری کردیم که مشخصاً حذف شد، صحنه کوتاهی که «سانسا» در اتاق «برن» را می‌زند و به او می‌گوید: «به کمکت نیاز دارم»، یا چیزی شبیه به این. بنابراین، تا آنجا که من اطلاع دارم، «سانسا» ناگهان متوجه می‌شود که کسی را می‌شناسد که از همه‌چیز با خبر است و قبل از هر کاری بهتر است با او مشورت کند. بنابراین او نزد «برن» می‌رود و او تمام اطلاعات لازم را در اختیارش می‌گذارد».

نمایش این صحنه می‌توانست توضیح خوبی برای رفع اختلاف بین «سانسا» و «آریا» و آشکاری دشمنی «لیتل فینگر» باشد. البته، نکته دیگری را هم مشخص می‌کرد؛ که «Bran Stark» از آنچه فکر می‌کنیم بیشتر می‌داند. نقش «برن» به عنوان «کلاغ سه چشم» دانش زیادی به او داده اما او در به اشتراک گذاری اطلاعات بسیار سخت گیرانه عمل کرده است. در صورتی که این صحنه در فیلم پخش می‌شد، ممکن بود برای تماشاگران این سوال به وجود بیاید که چرا «Bran» قبل از این حقیقت را برملا نکرده بود.

به نظر می‌رسد که دلیل اصلی حذف این صحنه، حفظ عامل سورپرایز صحنه آخر در «وینترفل» بوده است. اگرچه برخی از تماشاگران انتظار این تغییر را داشتند، تغییر ناگهانی، و ضدیت علنی «سانسا» بر علیه «پیتر بیلیش» بسیار شکه آور بود – اما اگر از قبل پایه ریزی می‌شد این عامل به حد زیادی کاهش می‌یافت. به علاوه، جریان داستانی صحنه به اندازه‌ای «برن» را به عنوان عامل اصلی آگاهی «سانسا»، نشان می‌داد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید