news-background
news-background

«ریدلی اسکات» تهیه کننده فیلمی در ژانر فانتزی خواهد شد

«ریدلی اسکات» قرار است فیلمی با اقتباس از یک رمان فانتزی با تم تاریک با نام «Beast Is an Animal» تولید کند. این فیلم ساز آمریکایی قرار است در همکاری با کمپانی آمازون این اقتباس را برای سینما تهیه کند و در این میان شرکت تولیدی او با نام «Scott Free» نیز با آن ها همکاری خواهد کرد.

این فیلم اقتباسی از یک رمان بزرگسالان است که داستان آن حول محور نوجوانی به نام «Alys» می گردد که مجبور است از روستای خود به جای دیگری مهاجرت کند زیرا «خورندگان روح» برای خوردن بچه ها به آن جا خواهند آمد. این خورندگان روح خواهران دوقلویی هستند که توسط پدرشان رها شده و به چیزی به جز انسان تبدیل شده اند. Alys می تواند به خاطر موهبتی که به او داده شده با آن ها ارتباط برقرار کند و به همین دلیل اگر این کار را انجام دهد در روستای شان به جادوگری متهم خواهد شد. بنابراین این او باید به سفر خطرناکی برای نجات جهانش و خودش برود.

بر طبق خبرها «Bert & Bertie» قرار است کارگردانی این کار را بر عهده گرفته و  در حال مذاکره با آمازون هستند. این کارگردانان زن برای فیلم  «YouTube Red original» در در سال 2016 با نام « Dance Camp» معروف هستند. آنها قبلاً در زمینه ی انیمیشن، مستند و بازی های ویدئویی نیز کار کرده اند.

   

این فیلم اولین تجربه اسکات برای ساخت اثری جدی بعد از سال ها تولید محصولات علمی تخیلی به شمار می رود. این اولین بار نیست که او با آمازون کار می‌کند او قبل از این تهیه کننده ی  سریال «The Man in the High Castle» بوده است.  زمان کلی اکران این فیلم هنوز مشخص نیست اما هنوز فیلم هایی زیادی در لیست اسکات در زمینه کارگردانی یا تولید است که اکران نشده اند. او همچنین در مقام کارگردانی فیلم درام پلیسی «All the Money in the World» حضور خواهد داشت. که داستان واقعی آدم ربایی جان پاول گتی و پدربزرگش است.

در سال های اخیر تعدادی از سازندگان فیلم های علمی تخیلی برای بزرگسالان به موفقیت های زیادی رسیده اند فیلم هایی مانند «Hunger Games» که اقتباسی از کتابی با همین نام است در این زمینه می‌تواند مثال خوبی باشد. فیلم «The Beast Is an Animal» در این ژانر پتانسیل عالی بودن را دارد.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید