news-background
news-background

Despicable Me به پرفروش ترین انیمیشن تاریخ تبدیل شد

این انیمیشن جای سری انیمیشن های پرطرفدار کمپانی «DreamWorks» یعنی «Shrek» را گرفت. «Despicable Me» با شکست «Shrek» تبدیل به پرفروش ترین انیمیشن تاریخ شده است.

با فروش موفق این هفته سومین فیلم از سری انیمیشن های پرطرفدار استدیو «Illumination» با فروش کلی جهانی 3.528 میلیارد دلار موفق به شکست «Shrek» با فروش جهانی 3.51  میلیار دلار شد، این مبلغ با احتساب فروش انیمیشن «Puss In Boots» است.

فروش کلی این انیمیشن با احتساب هر سه فیلم این مجموعه و انیمیشن مخصوص مینیون ها که در سال 2015 وارد سینما شد است و در حال حاضر عنوان پرفروش ترین انیمیشن تاریخ را در دست دارد.

به گفته سایت «Deadline»، اولین فیلم، تولید سال 2010، 546 میلیون دلار فروش داشت در حالی که دومین فیلم که نامزد اسکار 2013 نیز شد 607.7 میلیون دلار فروش داشت که فروش کلی این مجموعه را به مبلغ کلی 976 میلیون دلار رساند.

فیلم «Minions» در سال گذشته تبدیل به بزرگترین انیمیشن شد در حالی که «Despicable Me 3» با شکست تمام مجموعه های قبلی فروش جهانی 879.5 میلیون دلار را شاهد بود. فروش بالای این فیلم همچنان ادامه دارد -در حالی که انیمیشن «Minions 2» در حال ساخت است- کمپانی «Universal» سال خوبی را داشته است.

«Despicable Me» صدا گذاری اشخاص معروفی چون «Steve Carell» ،«Kristen Wiig» و «Sandra Bullock» را شامل می شود.

دیگر انیمیشن های پر فروش بعد «Shrek» و «Madagascar» ،«Ice Age» ،«Despicable Me» هستند و سری انیمیشن های کمپانی Pixar مانند  «Toy Story» هستند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید