news-background
news-background

آیا هدف پنهانی Spin-off هاي «Star Wars» در فیلم «Han Solo» مشخص می شود؟

  شاید این Spin-off ها نوعی مهندسی معکوس برای درک کامل علاقه مردم به فیلم اصلی در سال 1977 است. فیلم «هان سولو» اگرچه در حال تغییر است، اما «وودی هارلسون» - که نقش «Beckett»، مربی قهرمان جوان را بازی می کند - گفته است که، در نهایت هرگونه که فیلم به نظر برسد، احتمالاً خنده دارترین فیلم کهکشان خیلی دور خواهد بود. هارلسون در صحبت با ET درباره ی فیلم «Han Solo»، آلدن ارنریچ گفت:
او بازیگر و مرد بسیار خوبی است، و حس شوخ طبعی زیادی دارد، من فکر می کنم بیشتر طنز از کار او می آید. فکر می کنم یکی از جالب ترین فیلم های «Star Wars» شود.
جای تعجب نیست؛ بهرحال، هان سولو همیشه از عوامل خنده در فیلم بوده است. «می شود از چنین قاچاقچی جذابی انتظار دیگری داشت؟» اگرچه، چیزی که ممکن است کمی غیر منتظره باشد، این است که آخرین فیلم مستقل «Rogue One»، اصلاً جنبه طنز نداشت. البته ممکن است، با احتمال قوی، که داستان های متعدد «Star Wars» نوعی مهندسی معکوس ژانر ترکیبی این فیلم سه گانه باشد تا با تاکید بر جنبه های مختلف آن درک کاملی از علاقه زیاد مخاطبان به فیلم اصلی بدست آید: «Rogue One» بیشتر بر جنبه اکشن، و «Han Solo» بر جنبه طنز تمرکز دارد، تا شاید فیلم سوم بر فلسفه «Force» تمرکز کند، شاید ...؟ هارلسون همچنین درباره مشکلات پشت صحنه که به اسخدام کارگردان جدید «ران هاوارد» انجامید صحبت کرد، و گفت:
خوشبختانه، «the Force» هنوز با ما است ... خیلی خوب شد که رون به موقع به ما پیوست.
فیلم Untitled Han Solo Star Wars Anthology قرار است در 25 می، 2018 اکران شود.     

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید