news-background
news-background

اطلاعات جدید از قسمت چهارم انیمیشن محبوب Toy Story

فیلمساز جاش کولی تنها کارگردان داستان اسباب بازی های 4 (Toy Story 2019) به طور رسمی انتخاب شده است. این اعلامیه رسماً از شرکت والت دیزنی و استودیوی پیکسار اعلام شد. در این خبر که در اولین روز نمایشگاه D23 در آناهیم CA اعلام شد، از انیمیشن های دیگری که در دست ساخت است، مانند Wreck-it-Ralph 2 نیز اخباری اعلام شده است.

اما این موضوع تنها مسائلی نیست که در مورد انیمیشن های دنباله دار در این نمایشگاه بحث شده است، جان لسنر در مورد علاقه پیکسار برای قسمت بعدی داستان اسباب بازی ها سخن گفته است. از زمان آخرین خبر در سال 2015 در مورد این انیمیشن دیگر خبری از آن شنیده نشده بود. بدین صورت طرفداران به شدت مشتاقند تا بدانند که چه چیزهای جدیدی در مورد پروژه خواهند شنید.

با وجود گزارش های رسمی، لستر امروز اعلام کرده است که به جای همکاریش با جاش کولی هم اکنون او به تنهایی بر روی این پروژه کار خواهد کرد. فیلمنامه این انیمیشن توسط رشیدا جونز و ویل مک کورماک بر اساس داستانی از لاستر، اندرو استنتون، پیت داکتر و لی یون کریچ (داستان اسباب بازی 3) نگاشته خواهد شد. این انیمیشن در تابستان سال 2019 بر روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

داستان اسباب بازی 4 اولین فیلمی است که کولی تاکنون کارگردانی کرده است، این کارگردان قبلاً با کمپانی پیکسار در انیمیشن ها و نقش آفرینی آنها همکاری کرده بود. در واقع این اولین فیلم مستقل اوست او همچنین فیلم کوتاه Inside Out را نیز در کارنامه خود دارد که با موفقیت زیادی رو به روشد.

علاوه بر تک کارگردان بودن این انیمیشن، لاستر که دو قسمت از این انیمیشن را کارگردانی کرده بود به عنوان تهیه کننده اجرایی و سرپرست فعالیت خواهد کرد و در این پروژه باقی خواهد ماند. داستان این انیمیشن فعلاً معلوم نیست اما به عنوان یک کمدی عاشقانه مطرح شده بود که در مورد وودی (تام هنکس) و باز لایتیر (تیم الن) و پیپ (آنی پوتز) است. همانطور که در داستان های قبلی نیز سرنخ هایی از آن را دیده بودیم. مطمئناً شخصیت های دوست داشتنی دیگر نیز باز خواهند گشت. هنوز جزییات بیشتری ارائه نشده اما همه قسمت های این انیمیشن موفق و خلاقانه بود و این بدین معناست که ما امیدواریم این قسمت نیز اینچنین باشد.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید