news-background
news-background

عکس های جدیدترین قسمت «Annabelle»؛ مرموز تر از قبل

عروسک شیطانی که اولین بار او را در فیلم «Conjuring» دیدیم در فیلم مستقل دیگری به نام «Annabelle» ظاهر شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند و مایه ی وحشت هزاران نفر در سراسر دنیا شود. این عروسک وحشتناک، با حالتی ترسناک تر از قبل بازگشته و در عکس هایی از قسمت جدید این فیلم با عنوان «Annabelle: Creation» قابل مشاهده است. اگر چه این عروسک اولین بار در سال 2013 در یک سکانس از فیلم Conjuring  ظاهر شد اما چنان تاثیری بر مخاطبان گذاشت که کمپانی برادران وارنر مجاب شد تا فیلم جدا و مستقلی از او بسازد. این فیلم با عنوان Annabelle در سال 2014 اکران شد. اثر مذکور با بودجه ای حدود 6.5 میلیون ساخته شد و در گیشه داخلی به فروش 84.2 میلیون دلار رسید.

سه سال بعد این عروسک قرار است با داستانی قبل از فیلم اولش بازگردد. داستان این قسمت مربوط به سازنده عروسک و همسرش است که سال ها بعد از مرگ دختر جوانشان یک راهبه و چند دختر یتیم را از یک یتیم خانه قدیمی به خانه خود راه داده اند. در این خانه عروسک ساز در حال ساخت عروسک آنابل است که ساکنان جدید خانه را هدف قرار داده است.

بنا به تاریخ اکران 11 ام آگوست که برای قسمت جدید این فیلم در نظر گرفته شده است کمپانی عکس های جدیدی از فیلم را منتشر کرده است. عکس ها دو بازیگر جوان «تالیتا بیتمن» و «لولو ویلسون» را نشان می‌ دهند. جو عکس ها بسیار ترسناک است و شخصیت ها نگاه ترسانی دارند.(درست مانند تریلر قسمت اول) آنابل بر اساس یک داستان واقعی از پرونده های اد و لورن وارن (ویلسون و فارمیگا) است که مربوط به جن گیری از یک عروسک بوده است. جدا از داستان فیلم این عروسک در دنیای واقعی نیز داستانی ترسناک دارد و در یک محفظه شیشه ای در موزه «Warren’s Occult» نگهداری می شود.

بر اساس موفقیت های فیلم Conjuring و Annabelle کمپانی برادران وارنر به ساخت فیلم های ترسناکی از این دو فیلم ادامه می‌دهد. کارگردان فیلم «دیوید سندبرگ» ارزش خود را به برادران وارنر ثابت کرده است و این کمپانی با اعتماد به او بار دیگر قرار است روحی تازه به ژانر ترس بدمد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید