news-background
news-background

قسمت دوم فیلم «Edge of tomorrow» شخصیت کلیدی جدیدی خواهد داشت

کارگردان فیلم «Edge of tomorrow»، داگ لیمن قسمت جدید را نه تنها پایانی برای داستان نمی‌داند بلکه آن را شروع دوباره برای داستان این فیلم عنوان کرده است. «تام کروز و امیلی بلانت» در حال حاضر نقش شان در قسمت دوم این فیلم برای شخصیت های «بیل کیج» و «ریتا راتاسکی» به عنوان مبارزان ارتش آمریکا تایید شده است.  فیلم نامه نویسان این اثر «جو شارپنل و آنا واترهوس» در حال حاضر روی فیلم نامه این اثر کار می‌کنند و علاوه بر این دو نفر نویسنده ی برنده جایزه اسکار یعنی «کریستوفر مک کوئری» کارگردان موفق ماموریت غیر ممکن 6 نیز حضور دارد. حدود یک ماه قبل تایید شد که نام جدید فیلم Edge of tomorrow  چه نام خواهد داشت. «Live Die Repeat and Repeat» نام عنوان جدید این فیلم است که داگ لیمان کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت.   او به تازگی عنوان کرده است  که شخصیت سوم مهم و کلیدی را وارد داستان خواهد کرد:
چیزی که مردم از دنباله یک فیلم انتظار دارند بزرگ تر بودن است ولی من فکر می کنم که دنباله باید کوچک تر باشد. نسخه اول یک فیلم حکم یک آگهی تبلیغاتی دارد و زمانی که موفق شود نیازی به آن همه بزرگ نمایی نیست و نیازی به آن همه اکشن نیست و در این فیلم مردم عاشق کمدی و وضعیت آن نیز هستند. پس می توانیم بیشتر روی شخصیت امیلی بلانت و تام کار کنیم و شخصیت سومی وجود خواهد داشت که مهم و کلیدی خواهد بود. ما روی آن تمرکز کرده ایم و مطمئنیم نیاز به اکشن بیش از حد نیست.
ادامه حرف های او نشان داد که هیچ برنامه ای برای قسمت سوم یا حتی بیشتر از آن برای این فیلم ندارد.
من این دو فیلم را جدا از هم می‌بینم،در این جا داستان قسمت قبلی به پایان می‌رسد و رابطه تام کروز و امیلی بلانت نیز همینطور. چون اگر به خاطر بیاورید اخر فیلم اول امیلی نمی دانست که او کیست و این مسئله ما را به مرحله جدیدی می‌برد که قطعاً جالب خواهد بود.
داستان قسمت قبلی فیلم در مورد هجوم بیگانگان به زمین است. تام کروز در نقش بیک کیج بدون تجربه جنگی در مسیر یک عملیات مهم قرار می‌گیرد. اگرچه او در این مرحله کشته می‌شود اما درگیر چرخه زمانی از تکرار می‌شود که هربار او را به مرحله اول باز می‌گرداند. او به همراهی ریتا ورتاکسی (بلانت) باید راهی برای از بین بردن بیگانگان پیدا کنند. این فیلم اقتباسی از یک رمان ژاپنی با نام «فقط باید بکشی» از هیروشی ساکورازاکا بوده است که محبوبیت فراوانی نیز کسب کرد. کروز در حال حاضر ماموریت غیر ممکن 6 را برای فیلم برداری در برنامه خود دارد و زمان فیلم برداری این فیلم مشخص نیست. بنابراین برای دریافت اطلاعات تکمیلی تاریخ اکران باید منتظر ماند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید