news-background
news-background

شبکه‌ی ABC سریال‌های «Marvel’s Agents Of S.H.I.E.L.D.» ،«Once Upon A Time»، و «Modern Family» را تمدید کرد

شبکه‌ی ABC سریال «Marvel’s Agents Of S.H.I.E.L.D.» را برای فصل پنجم تمدید کرد تا سریال پرچمدار استودیوی مارول تا زمان اکران فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» در سال 2018 در تلویزیون باقی بماند. با وجود کاهش بینندگان این سریال، شبکه باز هم به تولید فصل جدید سریال اقدام خواهد کرد. این سریال تلویزیونی با هر فصل با کاهش تعداد بیننده مواجه بوده، اما کسانی که همچنان آنرا دنبال می‌کنند از پیشرفتش رضایت دارند. درحالی‌که سریال بطور میانگین در هر هفته تنها 2.4 میلیون بیننده را به خود جذب کرده است، اما تا 129% بازپخش در دستگاه‌های DVR را تجربه می‌کند و هنوز یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های شبکه‌ی ABC به شمار می‌رود.

شبکه‌ی ABC رسماً از تولید فصل هفتم سریال «Once Upon A Time» نیز خبر داده است. این سریال فانتزی درحالی‌که چندین بازیگر ثابت خود را حفظ می‌کند، به سمت یک خانه‌تکانی اساسی گام برمی‌دارد و به گفته‌ی سازندگان، شش بازیگر اصلی خود را تغییر خواهد داد. «جنیفر موریسون» یکی از بازیگرانی است که خروج خود از سریال را اعلام کرده است. «چنینگ دانگی» مدیر بخش سرگرمی شبکه‌ی ABC ژانویه‌ی گذشته از ریبوت شدن سریال پس از پایان فصل ششم خبر داده بود.

سریال «Modern Family» از طرف شبکه‌ی ABC برای دو فصل تمدید شده است. به دنبال اعلام خبر تمدید سریال «نظریه‌ی بیگ بنگ» برای دو فصل متوالی از طرف شبکه‌ی CBS، سریال «Modern Family» هم از طرف ABC با یک قرارداد دوساله برای ساخت مواجه می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئولین شبکه دستمزدها را از 350 هزار دلار برای هر قسمت به حدود 500 هزار دلار افزایش داده‌اند. بدین ترتیب با دریافت سفارش ساخت 44 قسمت دیگر، در پایان فصل دهم شمار اپیزودهای این مجموعه به 232 خواهد رسید. فصل هشتم «خانواده‌ی مدرن» پربیننده‌ترین سریال کمدی و دومین سریال پربیننده شبکه در میان مخاطبین 18 تا 49 ساله بود.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید