news-background
news-background

همکاری دریم ورکس با نویسندۀ انیمیشن «چگونه اژدهای خود را آموزش دهید» در یک پروژۀ جدید

«چگونه اژدهای خود را آموزش دهید» یکی از موفق ترین فیلم های کمپانی «دریم ورکس» است. فیلمی که طرفداران دنیای فانتزی را با وایکینگ ها و اژهایان خوشحال می‌کند. اولین قسمت این فیلم توانست در سال 2010 موفقیت قابل قبولی به دست آورد و جز فیلم های پرفروش و موفق گیشه محسوب شود. قسمت بعدی این فیلم در سال 2014 نیز توانست به موفقیت دست یابد. بنابراین این امر صاحبان کمپانی را بر آن داشت تا قسمت سومی نیز برای این انیمیشن زیبا در نظر بگیرند. قسمت سوم چگونه اژدهای خود را آموزش دهید بهار سال 2019 در سینماها به نمایش در خواهد آمد و به عنوان قوی ترین قسمت این سری توسط کمپانی معرفی شده است.

دریم ورکز در حالی که بر روی این پروژه کار می‌کند، پروژه دیگری با عنوان «The Wizards of once» را در دست کار دارد. این داستان توسط همان نویسنده انیمیشن چگونه اژدهای خود را آموزش دهیم، نوشته شده است. کمپانی امیدوار است این عنوان بتواند موفقیت انیمیشن قبلی را تکرار کند. «The Wizards of once» سری جدیدی است که توسط «کریسیدا کوول» نوشته شده است و اولین قسمت از این کتاب این سری پاییز امسال منتشر خواهد شد. قرار است داستان این سری جدید بر اساس جادو و جنگ جویان باشد. اگر چه این کتاب هنوز منتشر نشده و ما از چگونگی آن خبر نداریم. اما می‌توانیم حدس بزنیم چه ویژگی هایی دریم ورک را بر آن داشته که ساخت آن را در دستور کار خود قرار دهد. کمپانی دریم ورک در مصاحبه جدیدی که انجام داده عنوان کرده که قصد دارد کوول را جزی از استدیوی انیمیشن سازی خود کند.

کمپانی در مورد کوول اینچنین می‌گوید:

کریسیدا عضوی از کمپانی دریم ورک است و «The Wizards of once» پروژه ای است که دوباره ما را به هم پیوند می‌دهد. این پروژه جهان جادویی منحصر به فردی به همراه ماجراجویی و لحظات سرگرم کننده و به یاد ماندنی به همراه خواهد داشت. ما برای فرصت دیگری که نصیبمان شده تا با این نویسنده شگفت آور و خلاق کار کنیم، بسیار مفتخریم.

به نظر می‌رسد دریم ورک یک انیمیشن خانوادگی، فانتزی دیگر را در دست ساخت دارد. البته هنوز سری کتاب های این پروژه منتشر نشده است و خبری از زمان اکران آن در دست نیست. از طرفی دیگر ما منتظر اکران قسمت سوم چگونه اژدهای خود را آموزش دهید، هستیم و به نظر می‌رسد این قسمت بتواند موفقیت سری های قبلی را تکرار کند. اما به نظر می‌رسد دریم ورک به سرعت بر روی این پروژه جدید نیز کار می‌کند و احتمال ساخت سریع آن بسیار زیاد است. امیدواریم کار جدید و موفق دیگری از این کمپانی ببینیم.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید