news-background
news-background

قسمت جدید فیلم انتقام جویان صحنه ای در نیویورک خواهد داشت

کمپانی مارول اولین داستان های ابر قهرمانی مجموعه ای را در سال 2012 با عنوان «انتقام جویان» آغاز کرد. زمانی که این فیلم برای اولین بار شروع به فیلم برداری کرد کسی فکر نمی‌کرد از چنین استقبال گسترده ای در میان تماشاگران برخوردار باشد. کمپانی مارول با طرح این فیلم انقلاب نوینی در زمینه داستان های ابرقهرمانی به وجود آورد. امروزه هزاران نفر در سراسر دنیا منتظر قسمت های بعدی این فیلم هستند و از طرفداران پرو پا قرص آن محسوب می‌شوند. این مسئله باعث شد تا روند ساخت آن ادامه پیدا کند. در حال حاضر استودیو در حال ساخت دو نسخه از انتقام جویان است، یکی با نام «انتقام جویان: جنگ بینهایت» و دیگری هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده است. این دو فیلم در حال حاضر نقشه تولید در لوکیشن های سراسر دنیا را در سر دارد.

درحالی که فیلم برداری بعضی از معروف ترین ابر قهرمانان مانند «ویژن» و «بلک ویدو» را به اینبورگ برده است، تعداد دیگری از بازیگران نیز به استودیوی پینوود در آتلانتا رفته اند. به هرحال همانطور که فیلم برداری ادامه دارد بازیگران در مکان های مختلفی به ایفای نقش خواهند پرداخت. این طور که از شواهد پیداست ما با فیلم بزرگ تر و متفاوت تری از نسخه های قبلی رو به رو هستیم و لوکشین های فیلم در سراسر دنیا خواهد بود. اما نکته مهم این است که به نظر می‌رسد یکی از مهم ترین جنگ های این فیلم مربوط به نیویورک باشد. یک فراخوان عمومی برای فیلم برداری جنگ نهایی این فیلم برای افراد 18-50 سال اعلام شده است که در 19 می خواهد بود. که احتمالا یکی از صحنه های اکشن فیلم خواهد بود.

چنین صحنه های خیابانی قبلا در فیلم های مرد عنکبوتی، آیرون من و دکتر استرنج نیز دیده شده بود. به نظر می‌رسد در این صحنه قهرمانان زیادی درگیر خواهند بود. این شهری است که اولین بار انتقام جویان در آن گرد هم جمع شده بودند. این مبارزه احتمالا بسیار متفاوت با مبارزات دیگر این سری فیلم چه از نظر موضوعی چه از نظر سبکی باشد. احتمالاً این صحنه ها قسمت های اوج نبرد را تشکیل دهند. احتمالات زیادی در این رابطه وجود دارد اما این که این دو فیلم در رابطه با چه موضوعی خواهد بود می‌تواند سوپرایز بزرگی برای ما باشد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید