news-background
news-background

سریالی بر اساس بازی Assassin's Creed ساخته خواهد شد

آنان که در دنیای بازی های رایانه ای تجربه دارند و وقت صرف کرده اند بدون شک نام فرنچایز شرکت یوبیسافت یعنی آئین قاتل «Assassin's Creed» را شنیده اند. عنوانی که بعد از انتشار نسخه ی اول آن انقلابی در صنعت بازی های رایانه ای به وجود آمد و گرافیک مسحور کننده ی آن در زمان انتشار باعث شد همگان به تحسین و تمجید بازی بپردازند. گیم پلی غنی که  بازی با خود به همراه آورد اکنون شاید در برابر آثار رایانه ای دیگر چیز چشم گیری به حساب نیاید اما در زمان انتشار خود جای صحبت برای فوق العاده بودن خود به جای نمی گذاشت. عنوانی که اکنون نیز به عقیده ی بسیاری از گیمر های حرفه ای یکی از بهترین بازی های تاریخ می باشد. از روی نسخه ی شماره 1 این بازی عناوین دیگری به عنوان دنباله و بازسازی و ... زیادی منتشر شده اند. فیلم Assassin's Creed محصول سال قبل هالیوود، اثری به کارگردانی جاستین کرزل و بازیگری مایکل فزبندر بود. اثری که بدون در نظر گرفتن این که اقتباسی بسیار ضعیف از داستان بسیار عالی آئین قاتل به شمار می رود، یکی از فجایع فیلم سازی نیز محسوب می شود. عدم هماهنگی و گنگ بودن عوامل فیلم اعم از داستان، فیلم برداری، بازیگری و کارگردانی همگی دست به دست هم دادند تا منتقدین سینما و مخاطبین سینما یعنی مردم از آن به عنوان یکی از بدترین آثار 2016 میلادی یاد کنند و علاوه بر این، بسیاری فیلم مذکور را نقطه ی تاریکی در کارنامه ی بازیگری مایکل فزبندر به حساب آوردند. عمل کرد فیلم به قدری ضعیف بود که در پایگاه منتقدین آمریکایی موسوم به Rotten Tomatoes امتیاز 17 از 100 را برای فیلم مشاهده می کنیم. این فیلم در وضعیتی به چنین شکست فاجعه بار دست یافت که از داستانی بسیار پخته، تیم بازیگری کارآمد و تکنولوژی های روز جلوه های ویژه بهره می برد. از سوی دیگر مردمی که با بازی های Assassin's Creed خاطره ها دارند، آماده ی حمایت از فیلم و رساندن آن به یک فروش بسیار عالی بودند اما ساختار ضعیف فیلم جای هیچ امیدی برای هواداران فیلم باقی نگذاشت و چیزی به جز افسوس برای هالیوود و مخاطبین به دنبال نداشت. با وجود چنین شکستی امروز با خبر شدیم که این پایان کار قاتلین دنیای گیمینگ در سینما نخواهد بود و شرکت یوبیسافت به دنبال تلاش بیشتر برای موفقیت در سینماست. این شرکت این بار بخت خود را دنیای تلویزیون می آزماید.

پایگاه مردمی Reddit که یکی از سرشناس ترین سایت های موجود در فضای مجازیست در یکی دیگر از سری تاپیک های بحث و گفت و گو با چهره های مطرح، این بار با رئیس بخش نظارت بر محتوای شرکت یوبیسافت آقای Aymar Azaizia گفت و گویی را ترتیب داد و مردم در آن فرصت بحث و گفت و گو با این شخص را پیدا کردند. در جریان این گفت و گو از وی درمورد آینده ی Assassin's Creed ، سرنوشت آن و احتمال تبدیل شدنش به سریال تلویزیونی سوالاتی پرسیده شد. این شخص تائید کرد که سریالی از داستان Assassin's Creed در دست ساخت می باشد. متن زیر بخشی از صحبت های این شخص می باشد.

سریال، شبیه چیزی که در فیلم شاهدش بودید خواهد بود. ما تمام تلاش مان را می کنیم تا مطمئن شویم محصول نهایی که تحویل مخاطبین می دهیم باعث افتخار ما باشد اما اگر صرفاً برای تان سوال است که آیا برای تبدیل داستان Assassin's Creed به سریال برنامه داریم یا خیر باید بگویم که بله !

آن گونه که زمزمه ها به گوش می رسند، به احتمال زیاد نتفلیکس مقصد اکران هفتگی این سریال خواهد بود چرا که سال قبل این شبکه از احتمال ساخت سریالی بر اساس داستان بازی های رایانه ای خبر داده بود، چرا که رئیس یوبیسافت Yves Guillemot در نوامبر سال پیش بیان کرده بود که با استودیوی نتفلیکس وارد مذاکراتی برای ساخت یک سریال جدید شده است. بعد از اقتباس بسیار ضعیف سال قبل هالیوود از داستان فرقه ی قاتل باید منتظر باشیم تا عملکرد سریال آن را ارزیابی کنیم. سریالی که برای موفق شدن و بیرون آمدن از زیر سایه ی خجالت آور فیلم اقتباسی باید تلاش بسیار بیشتری از خود به نمایش بگذارد.

هنوز تاریخ اکران هفتگی و اطلاعات بیشتری از سریال Assassin's Creed اعلام نشده است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید