news-background
news-background

تام کروز حدود یک سال برای سری جدید فیلم ماموریت غیرممکن در حال تمرین است

بعد از آویزان شدن از برج خلیفه (بلند ترین برج دنیا) در «ماموریت غیر ممکن: پروتکل شبح» و آویزان شدن از یک هواپیمای معلق در هوا در «ماموریت غیر ممکن: ملت سرکش»، «تام کروز» قرار است در نسخه جدید ماموریت غیر ممکن کار هیجان انگیز تری انجام دهد. او در حال آماده شدن برای سورپرایزی است که مسلما طرفدارانش را شگفت زده خواهد کرد. قسمت جدید از ماموریت غیر ممکن به تهیه کنندگی «دیوید الیسون» قرار است قسمت بعدی از این مجموعه باشد. الیسون عنوان کرده است که ویژگی برجسته تری در این فیلم وجود خواهد داشت که حتی از نسخه های قبلی نیز بهتر است و «تام کروز» برای اجرای آن سخت تلاش می‌کند.

«کاری که تام در این فیلم انجام می‌دهد باور دارم همه چیز های قبلی را پشت سر خواهد گذاشت. بسیار خارق العاده است که بدانید نزدیک به یک سال است که او تمرین می‌کند. به نظر من قرار است این موضوع تاثیر گذارترین و در عین حال ناباورانه ترین کاری باشد که تام کروز در یک فیلم انجام داده است.»

در ادامه او توضیح داد که چرا تام کروز خودش را در معرض خطر برای سری فیلم های ماموریت غیر ممکن قرار می دهد.

«تمام این کارها برای سرگرم کردن مخاطبان است، تنها هدف تام برای آویزان شدن از برج خلیفه حبس کردن نفس مخاطبان تا هیجان واقعی را برای بینندگان ترسیم کند. او اعتقاد دارد بیننده متوجه خواهد شد که چه زمان از یک صفحه سبز و جلوه های ویژه استفاده شده و چه زمان جلوهای فیلم طبیعی است. او این کارهای دیوانه وار را تنها برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان انجام می‌دهد تا فیلم بهتری ساخته شود.»

سری فیلم های ماموریت غیر ممکن با ژانر اکشن جاسوسی بر اساس رمانی با همین عنوان ساخته شده است. از این فیلم تا کنون شش نسخه به نام های ماموریت غیر ممکن 1،2،3، پروتکل شبح و ملت سرکش ساخته شده است که در تمام آنها تام کروز به عنوان نقش اصلی تحت عنوان مامور مخفی ایتن هانت ایفای نقش می‌کند. نسخه جدید این فیلم با عنوان ماموریت غیر ممکن 6 به کارگردانی «کریستوفر مک کوری» خواهد بود. شروع فیلمبرداری قسمت جدید ماموریت غیر ممکن در 10ام اپریل و در پاریس، لندن و نیوزلند خواهد بود. آلیسون همچنین عنوان کرد که بسیا خوشحال است که «هنری کویل» را برای این فیلم دارد. این فیلم در 27 جولای 2018 اکران می شود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید