news-background
news-background

احتمال انتشار فیلم Dune 2 در پلتفرم‌های دیجیتال از امروز

برادران وارنر ممکن است «تلماسه ۲» را از سه‌شنبه این هفته در پلتفرم‌های دیجیتال منتشر کند.

فیلم «تلماسه ۲» (Dune: Part Two) پس از فروش ۶۳۰ میلیون دلاری در سراسر دنیا ممکن است به زودی از پلتفرم‌های دیجیتال پخش شود.

آخر هفته گذشته چندین منبع گزارش داند که این دنباله به کارگردانی «دنی ویلنوو» ۲ آوریل از پلتفرم‌های وی‌او‌دی پخش می‌شود. در آن صورت «استاندارد» انتشار فیلم‌ها تا ۴۵ روز پس از اکران در سالن‌های سینما رعایت نخواهد شد. از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که انتشار نسخه دیجیتال «تلماسه ۲» در تاریخ ۱۵ و ۱۶ آوریل پخش شود.

«تلماسه ۲»‌ در پنجمین هفته اکران در رتبه سوم پرفروش‌ترین فیلم‌های آمریکای شمالی قرار دارد و انتشار زودهنگام آن در پلتفرم‌های دیجیتال تصمیمی غافلگیرکننده خواهد بود. استودیوی برادران وارنر تا این لحظه به این شایعه واکنشی نشان نداده است.

ویلنوو در مورد اکران انحصاری دنباله در سالن‌های سینما به «هالیوود ریپورتر» گفته بود:‌ «برای من یک شرط غیرقابل-مذاکره بود. اما از طرف دیگر، عاشق استریم هستم. همیشه از سرویس‌های استریم استفاده می‌کنم. به نظر من روشی عالی برای دیدن دوباره و کشف فیلم‌های گذشته است که دیگر در سالن‌های سینما در دسترس نیستند. اما در عین حال فکر می‌کنم که فیلم‌های معاصر باید فرصتی داشته باشند. همه فیلم‌ها باید مدت درخوری در سینما اکران شوند.»

اواخر سال ۲۰۲۰ وقتی برادران وارنر اعلام کرد که همه فیلم‌های سال ۲۰۲۱ را همزمان با اکران در سالن‌های سینما از اچ‌بی‌او مکس پخش می‌کند، ویلنوو از استودیو انتقاد کرد. این کارگردان در آن مقطع گفت: «در این اقدام نه عشقی برای سینما وجود دارد و نه مخاطب. بحث نجات یک کمپانی بزرگ مخابراتی [ای‌تی‌ اند تی] است، یک کمپانی با بدهی بیش از ۱۵۰ میلیارد دلاری.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ ۱۳:۲۷

توی سینما دیدمش ولی کافی نیست واسه همچین شاهکاری باید توی آرشیوم باشه امیدوارم هرچه زودتر بیاد واسه دانلود 🥰🥰🥰🥰🥰

نمایش اسپویل