news-background
news-background

نتفلیکس فیلم Hit Man را با قراردادی ۲۰ میلیون دلاری خریداری کرد

فیلم «ضارب» از نتفلیکس پخش خواهد شد.

نتفلیکیس امتیاز پخش فیلم «ضارب» (Hit Man) با بازی «گلن پاول» را با قراردادی ۲۰ میلیون دلاری خریداری کرد. این فیلم به کارگردانی «ریچارد لینکلیتر» اولین بار در جشنواره ونیز اکران شد و منتقدان از آن استقبال کردند.

داستان فیلم درباره یک قاتل حرفه‌ای به نام «گری جانسون» با بازی «گلن پاول» است که در نگاه مشتریانش از سینما بیرون آمده اما کسانی که از او می‌خواهند یک همسر خیانت‌کار یا رئیس زورگو را از میان بردارد شاید متضرر شوند برای اینکه این مرد با پلیس همکاری می‌کند. وقتی او پروتکل‌ها را می‌شکند تا زنی را از چنگ دوست پسر بدرفتارش نجات دهد، به دردسر می‌افتد. «آدرین آرهونا»، «رتا»، و «آستین آملیو» دیگر بازیگران فیلم خواهند بود.

لینکلیتر که با «مات و مبهوت» (Dazed and Confused)، «مدرسه راک» (School of Rock) و «پیش از طلوع» (Before Sunrise) و دنباله‌هایش شناخته می‌شود، برای چهارمین بار با پاول همکاری کرده است.

نتفلیکس در جشنواره تورنتو امتیاز پخش فیلم «زن نمونه» (Woman of the Hour) به کارگردانی «آنا کندریک» را نیز با قراردادی ۱۱ میلیون دلاری خریداری کرده بود.

امتیاز «ضارب» در «راتن تومیتوز» تا امروز بر اساس ۴۲ نقد به ۹۸ درصد می‌رسد. «گاردین» امتیاز چهار ستاره از پنج به فیلم داده و آن را «ترکیبی از فلسفه و صفا» توصیف کرده و می‌نویسد دو روی سکه فیلم یکسان است و امضای لینکلیتر روی هر طرف آن نقش بسته: «سکه را به هوا بیندازید. چه شیر و چه خط، برنده می‌شوید.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید