news-background
news-background

باکس آفیس: شروع خوب "Sausage Party" و افت شدید "Suicide Squad"

باکس آفیس این آخر هفته آمریکای شمالی بیشتر شامل فیلم های کمدی بود. انیمه کمدی جدید "Sausage Party" با بازی ست روگن ، جیمز فرانکو ، مایکل سرا ، جونا هیل و کریستین ویگ با کارگردانی کایل هانتر و آریل شفیر موفق شد هفته اول فروش خود را با 33.6 میلیون دلار آغازکند. این انیمه که با بودجه 19 میلیون دلاری منتشر شده است در مورد گروهی از مواد غذایی است که با خطرات ناشی از حضور در آشپزخانه دست و پنجه نرم میکنند. این انیمه مخصوص بزرگسالان میباشد و توسط آناپورنا پیکچرز تهیه شده است.

و اما پیروز این هقته باکس آفیس که بیشتر شبیه به بازنده ها میباشد. "Suicide Squad" فیلم جدید برادران وارنز اگرچه که با فروش 43.8 میلیون دلاری موفق شده اند در رتبه اول قرار گیرند و فروش کلی خود را به 222.9 میلیون دلار برساند اما درست آنطور که پیش بینی میشد نسبت به فروش هفته قبل خود 67% افت فروش داشته است. دیگر فیلم کمپانی برادران وارنر که امسال اکران شده بود یعنی بتمن در مقابل سوپر من : طلوع عدالت در هفته اول فروش بسیار درخشید اما در دومین هفته با افت آشکاری مواجه شد و 69% افت فروش داشت. دقیقا همین داستان برای فیلم "Suicide Squad" اتفاق افتاده است.

در رتبه سوم باکس آفیس این هفته فیلم جدید کمپانی دیزنی "Pete's Dragon" که با حضور برایس دالاس هوارد، رابرت ردفورد، اواکس فگلی و با کارگردانی دیوید لوری حضور دارد که موفق شده است در هفته اول اکران خود فروش 21.5 میلیون دلاری داشته باشد. این فیلم که با بودجه 65 میلیون دلاری منتشر شده است و در ژانر خانوادگی ، فانتزی ، ماجراجویی میباشد در مورد یک پسر یتیم به نام پیت و بهترین دوستش الیوت است که اژدها شده است.

در رتبه چهارم فیلم کمپانی یونیورسال جیسون بورن حضور دارد که در هفته سوم فروش خود توانست 13.6 میلیون دلار فروش داشته باشد و فروش کلی خود را به مبلغ 126.8 میلیون دلار برساند. کمدی مادران بد در سومین هفته اکران خود توانست در نیمه بالا جدول باشد و با فروش 11.5 میلیون دلاری فروش کلی خود را به مبلغ 71.5 میلیون دلار برساند. با این استقبال خوبی که از کمدی مادران بد که با بودجه 20 میلیون دلاری منتشر شده است، کرده اند انتظار ساخت قسمت دوم آن نیز میرود. (دانلود فیلم با لینک مستقیم)

زندگی مخفی حیوانات خانگی که نزدیک به 2 ماه از اکران آن میگذرد هنوز در باکس افیس حضور دارد و این هفته با فروش 8.8 میلیون دلاری توانست فروش کلی خود را به 335.9 میلیون دلار برساند و در تبه ششم جدول قرار گیرد. فراتر از پیشتازان فضا در چهارمین هفته از اکران خود توانست با فروش 6.8 میلیون دلاری فروش کلی خود را 139.7 میلیون دلار برساند و در رتبه هفتم قرار گیرد و بار دیگر ثابت کند که فقط در بین هوادران خودش محبوب است.

کمدی جدید "Florence Foster Jenkins" که در آن بازیگر محبوب کمدی سایمون هلبرگ ( بازیگر نقش هاوارد والوییتز در سریال تئوری بیگ بنگ ) حضور دارد توانست 6.6 میلیون دلاری در هفته اول اکران خود در رتبه هشتم این جدول قرار بگیرد. دیگر کمدی "Nine Lives" در هفته در هفته دوم فروش خود با فروش 3.5 میلیون دلاری توانست فروش کلی خود را به 13.6 میلیون دلار برساند و در رتبه دهم جدول قرار گیرد. ترسناک "Lights Out" که استقبال خوبی از این فیلم شده است در چهارمین هفته از اکران خود 3.2 میلیون دلار فروش داشته است و در رتبه دهم جدول قرار گرفت.

برای مشاهده جدول  باکس آفیس اینجا کلیک کنید

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید