news-background
news-background

امبر هرد بر اساس یک پژوهش علمی یکی از زیباترین چهره‌های دنیا را دارد

«رابرت پتینسون» و «امبر هرد» پیش‌تر خوش‌چهره‌ترین انسان‌های روی زمین شناخته شدند.

با فروکش کردن هیاهوی حقوقی «امبر هرد» و «جانی دپ» در دادگاه ویرجینیا پس از شش هفته، پژوهشی در مورد بی‌نقص‌ترین چهره‌ها از جمله بازیگر «آکوامن» (Aquaman) بازنشر شده است. یک جراح پلاستیک اهل لندن می‌گوید «رابرت پتینسون» و «امبر هرد» جذاب‌ترین انسان‌های روی زمین‌اند. «دکتر جولین دسیلوا» با استفاده از یک الگوریتم ویژه چهره‌نگاری و مطابقت آن با «نسبت طلایی» به این نتایج دست پیدا کرده است.

هرد که می‌گوید در طول برگزاری دادگاه «تحقیر» غیرمنصفانه‌ای تحمل کرده بر اساس استانداردهای علمی از چهره‌ای تقریباً بی‌نقص برخوردار است. ریاضی‌دانان یونان باستان اولین بار ب روی «نسبت طلایی» مطالعه کردند و به فرمولی دست یافتند که یکی از کاربردهایش شناسایی بی‌نقص‌ترین چهره‌هاست. پژوهش دسیلوای بریتانیایی با فناوری چهره‌نگاری دیجیتال نشان می‌دهد که چهره هرد ۹۱.۸۵ درصد بی‌نقص است.

دسیلوا ۱۲ ویژگی چهره هرد از جمله چشم، بینی، لب و گونه را با استفاده از تصاویر او در سال ۲۰۱۶ بررسی کرده و به امتیاز نزدیک به ۹۲ درصد رسیده است. این دکتر در آن سال به مجله «یو‌اس ویکلی» گفته بود: «یونانیان کشف کردند که این نسبت در هر گوشه‌ای از طبیعت پدیدار می‌شود و تا هزاران سال فرمولی سری برای شناسایی زیباترین چهره‌های جهان بود. نسبت فی ۱.۶۱۸ تا مدت‌ها راز زیبایی دانسته می‌شد، اما امروز با چهره‌نگاری رایانه‌ای، می‌توانیم محاسبه کنیم که این نسبت چگونه در چهره واقعی زنان اعمال شده.»

بر اساس تحقیقات دسیلوا، «کیم کارداشیان» دارای بی‌نقص‌ترین ابروها است در حالی که «امیلی راتایکوفسکی» مدل و بازیگر آمریکایی زیباترین لب‌ها، «کیت ماس» بهترین پیشانی و «اسکارلت جوهانسن» فریبنده‌ترین چشم‌ها را دارد. با این حال «بلا حدید» بالاترین امتیاز را با ۹۴.۳۵ درصد در میان همه سلبریتی‌ها دریافت کرده و «بیانسه» با ۹۲.۴۴، هرد و «آریانا گرانده» با ۹۱.۸۱ درصد در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

«رابرت پتینسون» در میان سلبریتی‌های مرد با ۹۲.۱۵ درصد بالاترین امتیاز را دارد. دسیلوا می‌گوید: «او تقریباً در نمامی شاخه‌ها در میان پنج مرد برتر قرار داشت زیرا از خصوصیات چهره کلاسیک برخوردار است و چانه فوق‌العاده‌ای دارد. تنها امتیاز پایین‌تر از حد متوسط او برای لب‌هایش بود که کمی باریک و تخت است.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۳ تیر ۱۴۰۱ ۲۰:۵۵

یاد ماشینهای آشغال چینی افتادم که از بیرون خوشگلن ولی موتور داغون بعد یه مدت میندازتت تو خرج

نمایش اسپویل
۳ تیر ۱۴۰۱ ۲۲:۴۸

:)))) عالی بود

نمایش اسپویل
۳ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۰۳

بانویی زیبا با چهره ای آسمانی.

نمایش اسپویل
۳ تیر ۱۴۰۱ ۲۳:۴۹

جمله معروفی راجع به هیئت منصفه در آمریکا هست که میگه وقتی متهم یه زن زیباست تنها کسایی که در هیئت منصفه مغرض تر از فمنیست ها هستند، مردهای حشری گرفتار در زیبایی اون زن هستند (صادق هدایت به این قبیل مردها میگه رجاله)

نمایش اسپویل
۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۶:۰۶

خیلی ممنون. چند وقتی بود یه خورده غمیگن بودم و نخندیده بودم :)))))))

نمایش اسپویل
۲ تیر ۱۴۰۱ ۲۰:۲۲

متاسفانه من همیشه چوب این جبر جغرافیایی خوردم اگر پژوهش ها تا منطقه جغرافیایی ما انجام میشد مطمئنا فیس من بهترتر بود

نمایش اسپویل
۲ تیر ۱۴۰۱ ۲۱:۳۹

دیگه باید با جبر جغرافیایی کنار بیای برای اینکه بنیانگذاران این گونه پژوهش های علمی خفن ریاضیدانان یونان باستان بودن

نمایش اسپویل
۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۷:۴۶

بین پورن استارها؟

نمایش اسپویل
۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۷:۳۱

مهم اخلاق و شخصیت که نداره

نمایش اسپویل
بیشتر