news-background
news-background

تاریخ اکران ادامه "جانوران شگفت انگیز و محل زندگی آنها" مشخص شد

هنوز قسمت اول از سه گانه اسپین آف مجموعه فیلمهای هری پاتر، با نام "جانوران شگفت انگیز و محل زندگی آنها (Fantastic Beasts and Where to Find Them)" اکران نشده است ولی تاریخ نمایش قسمت بعدی آن مشخص شد. دومین فیلم از این سه گانه قرار است در 16 نوامبر 2018 (25 آبان 1397) اکران شود.

به گزارش ددلاین (Deadline)، دیوید یتس (David Yates)،  که کارگردانی فیلمهای زیادی از این مجموعه را در کارنامه دارد، بعنوان کارگردان این فیلم با نظارت رولینگ (نوسینده رمانهای هری پاتر، Rowling) حضور خواهد داشت و دیوید هیمن (David Hayman)، استیو کلاوز (Steve Kloves) و لیونل ویگرام (Lionel Wigram) نیز بعنوان تهیه کنندگان بازخواهند گشت.

فیلمنامه (که شنیده شده در حال حاضر نوشته شده است) بر روی "تاریکی دوران دنیای جادوگری" تمرکز کرده و درباره شخصیت  نیوت اسکمَندِر و دیگر قهرمانان که باید در وفادارای خود تجدید نظر کنند، میباشد.

اولین فیلم از این سه گانه که با محوریت شخصیت نیوت اسکمَندِر با بازی ادی ردمین (Eddie Redmayne) میباشد، درباره حضور این شخصیت در نیویورک بوده که برای توقف حین سفرش برای کامل کردن کتاب "جانوران شگفت انگیز و محل زندگی آنها" به این شهر وارد شده است. اما حین حضور او در نیویورک، فردی به نام جیکوب کوالسکی موجب آزاد شدن تعدادی از موجوداتی که در چمدان گسترش یافته نیوت هستند، شده و این اتفاق باعث بهم ریختگی در روابط جامعه جادوگری و غیر جادوگری میشود. (تماشای آنلاین با فیلم خارجی)

تاریخ اکران این اثر، 18 نوامبر (28 آبان) همین سال میباشد و از دیگر بازیگران آن میتوان کاترین واترستون (Katherine Waterston)، دن فوگلر (Dan Fogler)، ازرا میلر (Ezra Miller)، و کالین فارل (Colin Farrell) را نام برد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید