news-background
news-background

فریادهای زنی خطاب به جانی دپ در دادگاه: «این بچه مال توست»

یکی از بینندگان حاضر در دادگاه شکایت «جانی دپ» از همسر سابقش «امبر هرد» در ایالت ویرجینیا به اتهام نشر اکاذیب، پس از آنکه با صدای بلند ستاره «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates of the Caribbean) را خطاب قرار داد، از دادگاه بیرون برده شد.

«لا اند کرایم» گزارش داده است که دوشنبه این هفته در ششمین و آخرین هفته برگزاری دادگاه شکایت دپ، زنی که یک نوزاد به همراه داشت خطاب به دپ فریاد زد: «این بچه مال توست!»

این اولین بار نیست که بینندگان در روند برگزاری دادگاه اخلال ایجاد می‌کنند. چند روز قبل مردی که نمی‌توانست جلوی خنده‌هایش را بگیرد به بیرون از دادگاه هدایت شد. ویدیوی خنده‌های این مرد در حالی که سرش را با دستانش گرفته بود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

دپ در این دادگاه ادعا می‌کند که هرد پس از جدایی در سال ۲۰۱۶، با انتشار مقاله‌ای در «واشینگتن پست» به اعتبار او در هالیوود لطمه زده و باعث اخراجش از چندگانه «دزدان دریایی» شده است. هرد که در مقابل شکایتی ۱۰۰ میلیون دلاری ثبت کرده می‌گوید شکایت دپ باعث شده که قراردادش با برادران وارنر برای «آکوامن ۲» فسخ شود و برای باقی ماندن در فیلم بجنگد. او اضافه کرده بود که نمی‌داند در کات نهایی «آکوامن ۲» حضور خواهد داشت یا نه.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۲۲

احتمالا زنه رفیق سابق امبر هرد بوده

نمایش اسپویل
۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۳۴

واقعا آدم شوکه میشه با دیدن همچین آدمی که زمانی همیر جانی دپ بودش

نمایش اسپویل