news-background
news-background

بالاتر از Uncut Gems با بیش از ۵۰ میلیون دلار؛ Everything Everywhere All At Once پرفروش‌ترین فیلم تاریخ استودیوی A24 در آمریکا شد

فیلم «همه‌چیز همه‌جا ناگهان»‌ (Everything Everywhere All at Once) به کارگردانی «دن کوان و «دنیل شاینرت» تا یکشنبه این هفته با فروش ۵۰ تا ۵۲ میلیون دلاری به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ استودیوی ای-۲۴  در آمریکای شمالی تبدیل خواهد شد. این فیلم هفته گذشته با ۴۹.۱ میلیون دلار به دومین فیلم پرفروش این استودیو در بازار آمریکای شمالی شد و رکورد ۴۸.۹ میلیون دلاری «لیدی برد» (Lady Bird) «گرتا گرویگ» را شکست.

«ددلاین» گزارش داده است که فروش «همه‌چیز همه‌جا ناگهان» تا یکشنبه این هفته به راحتی رکورد تاریخ استودیو را خواهد شکست. این رکورد با ۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ به نام فیلم «جواهر تراش‌نخورده» (Uncut Gems) «برادران سفدی» با بازی «آدام سندلر» ثبت شده بود. فیلم «دنیل‌ها» با بازی «میشل یو»، «جیمی لی کورتیس»، «استفانی سو» و «که هوی کوان» در ۱۵۷۶ سالن سینما اکران شده و از جمعه تا یکشنبه حدود ۳ میلیون دلار فروش خواهد داشت.

استودیوی ای-۲۴ در حالی به این موفقیت می‌رسد که چندین عنوان را در جشنواره کن دارد. سریال «ایرما وپ» (Irma Vep) اچ‌بی‌او مکس با بازی «آلیسیا ویکاندر»، «مردان» (Men) «الکس گارلند» با بازی «جسی باکلی» که در ایالات متحده نیز افتتاح شده و ۳.۵ میلیون دلار فروش خواهد کرد، «وقتی نجات دنیا را تمام کردی» (When You Finish Saving the World) «جسی آیزنبرگ»، «ستارگان نیمروز» (Stars at Noon) «کلر دنی»، و «مخلوقات خدا» (God’s Creatures) از جمله این عناوین خواهند بود.

اکران «همه‌چیز همه‌جا ناگهان» از جشنواره تگزاس (SXSW) در ماه مارس آغاز شد که پس از سه سال پذیرای مخاطبین بود. این فیلم در هفته اول اکران ۵۰۱ هزار دلار در ۱۰ سالن سینما فروخت و از مخاطبین ۱۸ تا ۳۴ ساله امتیاز پنج ستاره «سینمااسکور» و امتیاز کلی ۸۸ درصد دریافت کرد. مردان زیر ۲۵ ساله به این فیلم امتیاز بسیار خوب ۹۰ درصد دادند در حالی که مردان بالاتر از ۲۵ ساله که ۴۰ درصد سینماروها را تشکیل می‌دادند امتیاز ۸۸ درصد ثبت کردند. زنان بالاتر و پایین‌تر از ۲۵ ساله نیز به ترتیب امتیازات ۸۸ و ۸۵ درصد به فیلم داده‌اند.

«موروثی» (Hereditary) با ۸۰ میلیون دلار همچنان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ استودیوی ای-۲۴ در سراسر دنیاست. این فیلم در بازارهای داخلی ۴۴ میلیون دلار فروخته است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید