news-background
news-background

ونسان کسل به فیلم The Shrouds دیوید کراننبرگ پیوست

«ونسان کسل»‌ در فیلم «کفن‌ها» (The Shrouds) دوباره با «دیوید کراننبرگ» همکاری می‌کند. کراننبرگ نویسنده و کارگردان این فیلم خواهد بود.

داستان فیلم در مورد یک کارآفرین به نام کارش با بازی کسل است که همسرش را از دست داده و دستگاهی می‌سازد تا از درون کفن با مردگان ارتباط برقرار کند. تجارت انقلابی کارش در آستانه راه یافتن به بازارهای بین‌المللی است وقتی که چندین قبر هدف خراب‌کاری قرار می‌گیرند. کارش  در تلاش است انگیزه این حملات را کشف کند، اما این معما به تکامل کسب و کار و ازدواج او می‌انجامد.

کسل و کراننبرگ پیش‌تر در «وعده‌های شرقی» (Eastern Promises) و «یک روش خطرناک» (A Dangerous Method) همکاری کرده بودند. «سعید بن سعید» و «مارتین کتس» تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود که در جشنواره کن از سوی «فیلم‌نیشن» به خریداران عرضه خواهد شد. کراننبرگ امسال فیلم «جنایات آینده» (Crimes of the Future) با بازی «کریستن استوارت»، «ویگو مورتنسن» و «لئا سیدو» را در کن روی پرده دارد.

فیلمبرداری «کفن‌ها» از مارس سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد. کمپانی «فیلم‌نیشن» ریبوت «کلاغ» (The Crow) و «آخرین نفس» (Last Breath) با بازی «وودی هارلسون»، «جایمون هونسو» و «سیمو لیو» را نیز در کن عرضه می‌کند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۱۷

فرانسوی جذاب ?

نمایش اسپویل