news-background
news-background

توبی مگوایر در فیلم Babylon دیمین شزل نقش چارلی چاپلین را بازی می‌کند

پخش تصاویری از فیلم پرستاره «بابل» (Babylon) به کارگردانی «دیمین شزل» در «سینماکان» با استقبال مواجه شد. در گردهمایی سالانه سالن‌داران در لاس وگاس، برای اولین بار بخش‌هایی از «بابل» به نمایش درآمد و «برد پیت» را در نقش «جان گیلبرت» ستاره سینمای صامت، «مارگو رابی» را در نقش «کلارا بو» و «توبی مگوایر» را در نقش «چارلی چاپلین» نشان داد.

«بابل» بنا بر گزارش «واریتی» ترکیبی است از فیلم «گتسبی بزرگ» (The Great Gatsby) «باز لورمن» و «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) «کوئنتین تارانتینو» و طراحی گریم و لباس فیلم در سطحی تازه‌ای است.

شخصیت پیت در این تریلر می‌گوید: «می‌دانی باید چه کنیم... باید فرم را بازتعریف کنیم. وقتی اولین بار وارد هالیوود شدم، روی همه درها نوشته بودند «ورود بازیگر و سگ ممنوع.» آن وضع را تغییر دادیم.» پیت در بخشی از فیلم در محل فیلمبرداری یک پروژه «گلادیاتور»-گونه است. شخصیت کلارا با بازی رابی کمتر نگران جایگاهش در صنعت فیلمسازی است و می‌گوید: «ستاره نمی‌شوی. یا ستاره هستی... یا نیستی.»

مگوایر که یکی از تهیه‌کنندگان «بابل» است نقش «چارلی چاپلین» را بازی کرده، در حالی که ممکس مینگلا» ایفاگر نقش «اروینگ تالبرگ» است. دیگز بازیگران فیلم «اسپایک جونز»، «جین اسمارت»، «سامارا ویوینگ» و «الیویا وایلد» خواهند بود.

«بابل» اولین فیلم شزل پس از «اولین انسان» (First Man) است که در سال ۲۰۱۸ اکران شد. آن فیلم علی‌رغم نقدهای مثبتی که دریافت کرد، با استقبالی در سطح «لا لا لند» (La La Land) مواجه نشد. «لا لا لند» در سال ۲۰۱۶ نامزد اسکار بهترین فیلم بود و در گیشه پرفروش شد.

فیلم «بابل» در حال حاضر قرار است ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ اکران شود. «ورایتی» می‌نویسد با وجود ستارگان پرشمار، احتمال شکست تجاری «بابل» مانند فیلم‌هایی چون «آخرین دوئل» (The Last Duel) وجود دارد. در سال‌های اخیر فیلم‌های پرستاره «روزی روزگاری در هالیوود» و یا «خاندان گوچی» (House of Gucci) موفقیت تجاری در سالن‌های سینما را تجربه کرده‌اند.

«برد پیت» که اخیراً نقش کوتاهی در «شهر گمشده» (The Lost City) بازی کرده، به زودی در «قطار سریع‌السیر» (Bullet Train) سونی به کارگردانی «دیوید لیچ» دیده خواهد شد. رابی از سوی دیگر امسال فیلم‌های «باربی» (Barbie) «گرتا گرویگ» و «آمستردام» (Amsterdam) «دیوید او. راسل» را روی پرده دارد.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید