news-background
news-background

عنوان رسمی Mission: Impossible 7 فاش شد؛ نبرد تام کروز برای «آرمانی که وجود نداشته است»

عنوان قسمت هفتم فیلم‌های «مأموریت غیرممکن» که در حال حاضر قرار است در سال ۲۰۲۳ اکران شود، «مأموریت غیرممکن: موقعیت‌یابی تخمینی – قسمت اول» (Mission: Impossible Dead Reckoning – Part 1) خواهد بود.

«تام کروز» پنجشنبه این هفته با پیامی ویدیویی و از پیش ضبط شده در «سینماکان» این عنوان را فاش کرد. کروز در حال فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن ۸» در آفریقای جنوبی است.

پارامونت در این رویداد از تریلر «مأموریت غیرممکن ۷» رونمایی کرده است. این تریلر بنا بر ادعای بینندگان با صحنه‌ای آغاز می‌شود که «ایتان هاک» با بازی «تام کروز» به تشرهای رئیس سابقش «کیتریج» با بازی «هنری چرنی» که در قسمت اول فیلم ظاهر شده بود گوش می‌دهد: «دوران مبارزه تو برای خیر و صلاح مردم تمام شده.»

کیتریج ادامه می‌دهد: «این فرصت را داریم تا حقیقت را مدیریت کنیم... مفهوم خیر و شر برای قرن‌های آینده. تو برای نجات آرمانی که وجود ندارد جنگیده‌ای، آرمانی که هرگز وجود نداشته. باید یک طرف را انتخاب کنی.»

در بخش‌های دیگر تریلر نماهایی از ونیز و واتیکان و صحنه‌های بسیاری از مشت‌زنی به نمایش درمی‌آید و با صحنه نمادین قسمت هفتم یعنی پرش از صخره‌ای در نروژ با موتورسیکلت که در «سینماکان» تابستان گذشته رونمایی شد، به پایان می‌رسد.

کروز برای معرفی تریلر روی بال یک هواپیمای دو-باله بر فراز کوهستان ایستاده و می‌گوید: «به خاطر این سر و صدا عذرخواهی می‌کنم، همان‌طور که می‌بینید، در حال فیلمبرداری آخرین قسمت «مأموریت غیرممکن» هستیم... این فیلم را برای پرده‌های بزرگ سینما در سالن‌های شگفت‌انگیز شما [سالن‌داران] می‌سازیم.»

«کریستفر مک‌کواری» کارگردان فیلم سپس از درون هواپیمای دو-موتوره خودش به کروز می‌گوید: «باید برویم، هوا در حال تاریک شدن است.» این فیلمساز فرمان «اکشن» می‌دهد و خداحافظی می‌کند: «تابستانی به همه خوش بگذرد.»

پارامونت «مأموریت غیرممکن ۷» را ژوئیه ۲۰۲۳ و قسمت هشتم را ژوئن ۲۰۲۴ اکران می‌کند.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید