news-background
news-background

انتشار اولین تصویر از جایمون هونسو در Rebel Moon زک اسنایدر همزمان با شروع فیلمبرداری

«زک اسنایدر» با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی از فیلم «ماه یاغی» (Rebel Moon)، آغاز فیلمبرداری پروژه را تأیید کرد. اسنایدر این فیلم علمی-تخیلی اریجینال را برای نتفلیکس می‌سازد. این تصاویر درون و بیرون یک سفینه فضایی و ظاهر «جایمون هونسو» را فاش می‌کند.

داستان «ماه یاغی» در مورد زن جوانی است که مسؤلیت یافتن جنگجو برای مبارزه با هجوم نیروهای استعمارگر «ریجنت بالیساریوس» به او سپرده شده است. اسنایدر مدعی است که این فیلم را با الهام از «جنگ ستارگان» (Star Wars) و «هفت سامورائی» (Seven Samurai) «آکیرا کوروساوا» خلق خواهد کرد.

در این فیلم بازیگران «چارلی هانم»، «جایمن هونسو»، «ری فیشر»، «دونا بای»، «جنا مالون»، «استاز نیر»، «ای. دافی»، «شارلوت مگی» و «اسکای ینگ» به «سوفیا بوتلا» فرانسوی-الجزایری پیوسته‌اند که پاییز گذشته حضورش به تأیید رسیده بود. فیشر در «لیگ عدالت» (Justice League) سابقه همکاری با اسنایدر را داشته در حالی که مالون با «مشت ناگهانی» (Sucker Punch) برای فیلمساز مقابل دوربین رفته است.

«شی هتن» در نگارش فیلمنامه به اسنایدر و «کرت جانستاد» یاری رسانده است. «دبرا اسنایدر»، همسر تهیه‌کننده «زک اسنایدر» با کمپانی «استون کواری» یکی از تهیه‌کنندگان این پروژه خواهد بود.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۷:۰۴

پیش به سمت فتح تپه ی جدید

نمایش اسپویل
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۲۰:۰۷

استاد بساز بفروشت که تپه نشاشیده نذاشته تو فیلمسازی، اینم یکی از اون تپه ها

نمایش اسپویل
۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۴:۳۱

وای خدا چقدر من از این زاک اسنایدر آشغال ساز نژادپرست متنفرم. با وجوی که به راحتی از کسی بدم نمیاد ولی از این موجود بدم میاد.

نمایش اسپویل