news-background
news-background

مدس میکلسن: برای جانشینی با جانی دپ در Fantastic Beasts فقط دو روز فرصت داشتم

میکلسن می‌گوید برای تصمیم‌گیری در مورد پیوستن به «جانوران شگفت‌انگیز» و جانشینی با «جانی دپ» اخراجی تنها دو روز فرصت داشته است.

«مدس میکلسن» می‌گوید برای تصمیم‌گیری در مورد پیوستن به فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور» (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore) و جانشینی با «جانی دپ» تنها دو روز مهلت داشته است. میکلسن در اسپین‌آف «هری پاتر» نقش «گلرت گریندل‌والد» را بازی می‌کند. دپ و «کالین فارل» در قسمت‌های اول و دوم چندگانه این نقش را بازی کرده‌اند.

دپ پس از شکست در پرونده شکایت از نشریه «سان» که همسر سابقش «امبر هرد» را «ضارب همسر» خوانده بود، از این دنباله کنار گذاشته شد. او در حال حاضر درگیر شکایت دیگری از هرد در ایالات ویرجینا به اتهام نشر اکاذیب در «واشینگتن پست» است.

میکلسن در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» جزئیات بیشتری از جانشینی «پرهرج‌ومرج» با دپ فاش کرده و می‌گوید برادران وارنر تنها دو روز به او مهلت داده تا در مورد پذیرش نقش گریندل‌والت تصمیم بگیرد. او می‌گوید به‌سرعت دو قسمت اول «جانوران شگفت‌انگیز» را تماشا کرده و فیلمنامه قسمت سوم را دیده است: «وضعیت بسیار پرهرج‌ومرجی بود.»

این بازیگر ۵۶ ساله می‌گوید تمایل نداشته از دپ «هیچ‌چیزی را تقلید» کند اما «پلی میان آنچه پیش‌تر ارائه شده» بسازد. میکلسن می‌گوید علاوه بر این ارائه ندادن پاسخ منطقی به تغییر ظاهر گریندل‌والد را ترجیح می‌داده زیرا «همه دنیا می‌داند چرا» بازیگر این نقش تغییر کرده است: «امیدوارم از صحنه اول [مخاطب] را همراه کنیم و از آن‌جا به بعد این دنیا را بپذیرند.»

«اسرار دامبلدور» با نقدهای مثبت زیادی روبرو نشده و برادران وارنر منتظر است تا عملکرد آن در گیشه را بررسی کند و بعد در مورد تولید دو قسمت دیگر تصمیم بگیرد.

 

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ۲۱:۴۱

جاشو نمیگیگیری

نمایش اسپویل
۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ۲۰:۱۶

بی خیال... نقش دزدی کردی دیگه اینقدر از خودت تعریف نکن.

نمایش اسپویل
۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ۱۴:۳۴

حرف مسخره ای می زنید. صرف اینکه دپ از پروژه کنار گذاشته شده دلیل نمیشه که هیچ بازیگری دیگه جانشین اش نشه و دیگه کلا اون نقش به حرمت آقای دپ به کسی دیگه ای داده نشه و کسی هم اون نقش رو قبول نکنه.

نمایش اسپویل