news-background
news-background

احتمال دیدن Echo Kellum برای نقش Mr. Terrific در فصل پنجم Arrow

 

آقای فوق العاده( Mr. Terrific ) کاراکتری است که همیشه مظهر یک مرد رنسانسیِ حقیقی بوده است. او فردی با استعداد در ورزش و هنرهای رزمی میباشد و همچنین از هوش زیادی برخوردار است.ما شخصیت کورتیس هولت را ابتدا در صحنه هایی از سریال Arrow دیدیم. سپس او به دست راست فلیسیتی( با بازی امیلی بت ریچادرز) تبدیل شد. و درنهایت او به تیم اَرو برای متوقف کردن دیمین دارک کمک کرد.

ما در فصل پنجم انتظار داریم که این شخصیت پیشرفت کند و به کسی همانند سیسکو رامونز در سریال Flash تبدیل شود. به نظر میاید اِکو کلام که دیگر به طور منظم به سریال اَرو اضافه شده، قرار است به عنوان یک یاری دهنده در تیم نقش داشته باشد.اگر همه چیز مشابه همانی باشد که در فصل چهارم دیدیم، پس با جایگزینی کورتیس بجای فلیسیتی در تیم اَرو، شاهد سبُک سَری های بیشتری در فصل پنجم خواهیم بود. کورتیس هنوز بطور رسمی به عنوان آقای فوق العاده تلقی نمیشود ولی باتوجه به شواهد، احتمالش زیاد است که فصل بعدی، فصلی فوق العاده برای این شخصیت باشد!

اخیرا در مصاحبه ای بین کِلام و MovieFone وی گفته:" با بازیگران جدیدی که قرار است اضافه شوند؛ این فصل به بهترین فصل تبدیل خواهد شد."

البته هنوز مشخص نیست که کدام نسخه از آقای فوق العاده قرار است در سریال ارو نمایش داده شود اما کِلام این را روشن ساخته که عاشق این است که لباس قهرمانی Mr. Terrific را بر تن کند.

"لباس من کجاست؟ گوگنهایم، اگر داری میشنوی، میخونی یا هرچیز دیگری، دارم میپرسم لباس من کجاست؟ من واقعا میخوام که لباس ابرقهرمانی رو بپوشم. ولی متوجه هستم که که این کار مقدماتی لازم دارد و باید فراهم شود اما من واقعا امیدوارم و باور دارم که در فصل پیش رو، کورتیس هولت باید از همه ظرفیتها و استعدادهایش استفاده کند. بنابراین من منتظرم که همه این اتفاقات رخ دهد."

در کامیک، تری اسلون(Terry Slone) و مایکل هولت(Michael Holt) هر دو نسخه هایی از آقای فوق العاده میباشند. و از آنجایی که شخصیت روح(Spectre) مرتبط با هولت است و در واقع با او ترکیب شده، ممکن است اَرو با معرفی مایکل هولت، پای روح را نیز به سریال باز کند.کراس اوور(CrossOver: حضور شخصیتهای فیلم یا سریالهای متفاوت در یک قسمت مشترک) عضو جدایی ناپذیر سریال اَرو میباشد، چرا که چندین بار با فلش(Flash) کراس اوورهایی داشته است. حال با توجه به شواهد ممکن است اَرو از آقای فوق العاده برای مرتبط شدن با سریال افسانه های فردا(Legends of Tomorrow) استفاده کند. (تماشای آنلاین فیلم‌های خارجی)

Mr. terrific (2)

بر این اساس، درمورد کراس اوور بین اَرو و افسانه های فردا با کِلام صحبتهایی شده و او با اشتیاق گفته است:

"من سپاسگذارم که عضوی از این مجموعه هستم و صادقانه بگم که کار آنها عالی بوده و من  به عنوان یک فرد بسیار باهوش درآن حضور دارم. برای همین، عضوی از تیم بودن مثل رویایی برای من میباشد که به حقیقت پیوسته است. و همچنین داشتن پتانسیل برای حضور در کراس اوور، واقعا مرا خوشحال و هیجان زده کرده است."

البته کِلام خیلی اطلاعاتی درباره ی  شخصیتش در فصل 5 نداده و ما تنها حدس و گمان هایی درباره نقش او میزنیم. اما گفته میشود که Arrow قرار است در کمیک-کانِ اواخر این ماه حضور یابد، بنابراین میتوانیم اطلاعات خیلی بیشتری از کورتیس هولت و لباس قهرمانی اش بدست آوریم.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید