news-background
news-background

«یوان مک‌گرگور» و «ایتان هاک» به فیلم Raymond and Ray اپل پیوستند

«یوان مک‌گرگور» و «ایتان هاک» در فیلم «ریموند و ری» (Raymond and Ray) اپل نقش دو برادر ناتنی را بازی خواهند کرد که در مراسم خاکسپاری پدرشان با یکدیگر ملاقات می‌کنند. «رودریگو گارسیا» که «آلبرت نابز» (Albert Nobbs) را در کارنامه دارد، نویسنده و کارگردان این فیلم خواهد بود.

مک‌گرگور نقش ریموند و هاک نقش ری را بازی می‌کند که هیچ‌یک رابطه خوبی با والدین خود نداشته‌اند. در خلاصه داستان فیلم آمده است: «به طریقی، هنوز حس شوخ‌طبعی خود را حفظ کرده‌اند، و [مراسم خاکسپاری پدرشان] فرصتی است برای بازآفرینی خودشان. رنج و خشم و سبک‌سری و شاید عشقی باقی مانده باشد اما نبش قبر قطعاً در کار خواهد بود.»

«آلفونسو کوارون» برنده اسکار، «بانی کورتیس»، «جولی لین» و رودریگز از جمله تهیه‌کنندگان این پروژه خواهند بود. «ریموند و ری» تنها یکی از پروژه‌های پرستاره اپل است. این کمپانی پیش‌تر امتیاز پخش فیلم‌های «رهایی» (Emancipation) با بازی «ویل اسمیت»، «قاتلین ماه گل» (Killers of the Flower Moon) «مارتین اسکورسیزی» با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو» و «رابرت دنیرو»، «فینچ» (Finch) با بازی «تام هنکس»، و «تراژدی مکبث» (The Tragedy of Macbeth) با بازی «دنزل واشینگتن» و «فرانسیس مک‌دورمند» را خریداری کرده است.

مک‌گرگور به‌تازگی با سریال «هالستون» (Halston) نامزد دریافت جایزه امی شده و در حال بازی در سریال «اوبی-وان کنوبی» (Obi-Wan Kenobi) دیزنی+ دیده شده است. هاک برای بازی در سریال «پرنده خدای مهربان» (The Good Lord Bird) شوتایم نقدهای مثبتی دریافت کرده و در حین بازی در «چاقوکشی ۲» (Knives Out 2) دیده شده است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید