news-background
news-background

تاریخ پخش یکی از معدود مصاحبه‌های تلویزیونی «وودی آلن» از شبکه پارامونت+ مشخص شد

«وودی آلن» کارگردان متهم به آزار جنسی از سوی نادختری‌اش «دیلن فارو»، در اقدامی نادر با شبکه‌ی CBS به گفتگو نشسته است. این ویدیو قرار است از شبکه‌ی پارامونت+ پخش شود.

در این مصاحبه که در ماه ژوئیه سال گذشته ضبط شده، آلن برای اولین بار پس از نزدیک به سه دهه، در مقابل دوربین‌های تلویزیونی می‌نشیند. «لی کوان» ژورنالیست برنامه‌ی «صبح یکشنبه (Sunday Morning) شبکه‌ی CBS مجری این گفتگو است که رسماً «مصاحبه وودی آلن» (The Woody Allen Interview) نام گرفته. این مصاحبه یکشنبه ۲۸ مارس از پارامونت+ پخش خواهد شد. در بخش دیگری از برنامه، مصاحبه‌ی «گیل کینگ» با «دیلن فارو» در سال ۲۰۱۸ نیز کنجانده شده است.

کوان تابستان سال ۲۰۲۰ و همزمان با انتشار کتاب خاطرات آلن با این کارگردان مصاحبه کرد. شبکه‌ی CBS جزئیاتی از موضوعات مطرح شده در مصاحبه را فاش نکرده است. آلن ۸۵ ساله همواره ادعای آزار جنسی به فارو در سنین کودکی را رد کرده و هیچ‌گاه در دادگاه مجرم شناخته نشده است.

امسال شبکه‌ی HBO مستند «آلن علیه فارو» (Allen v. Farrow) را پخش کرده است. این سریال چهار اپیزودی رابطه‌ی فیلمساز با «میا فارو» در زمانی که دیلن ۷ ساله بود را شرح می‌دهد و صدای ضبط‌شده‌ی آلن در گفتگو با «میا فارو» ارائه شده. آلن با «سون-یی پروین» دختر بزرگ‌تر همسر سابقش ازدواج کرده است. نمایندگان آلن مستند شبکه‌ی را محکوم کرده‌اند.

برنامه‌ی «صبح یکشنبه» از سال ۱۹۷۹ در حال پخش است.

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید
۸ فروردین ۱۴۰۰ ۲۰:۲۹

دوستان ۳۰نما امکانش هست این مصاحبه رو روی سایت بذارید؟

نمایش اسپویل
۸ فروردین ۱۴۰۰ ۲۳:۳۳

بعد از انتشار حتماً.

نمایش اسپویل