news-background
news-background

«دنیل ردکلیفت» در فیلم The Lost City of D به «سندرا بولاک» پیوست

«دنیل ردکلیف» ستاره‌‌ی فیلم‌های «هری پاتر» در فیلم اکشن، رمانتیک و کمدی «شهر گمشده دی» (The Lost City of D) پارامونت با «سندرا بولاک» و «چنینگ تیتوم» همبازی شد. «پتی هریسون» و «داوین جوی رندلف» دیگر بازیگران فیلم خواهند بود. بولاک با کمپانی «فورتیس فیلمز» و «سث روگن» از جمله تهیه‌کنندگان این پروژه‌اند. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

کارگردانی این فیلم به آدام و آرون نی و نگارش فیلمنامه به «دینا فاکس» سپرده شده است. بولاک در این فیلم نقش یک نویسنده‌ی آثار عاشقانه را بازی می‌کند که متوجه می‌شود یکی از شهرهای خیالی به نگارش درآمده توسط او واقعی است. نویسنده به همراه شخصیت اول کتابش با بازی تیتوم سفری پرماجرا برای یافتن این شهر گمشده آغاز می‌کنند.

ردکلیف پس از پایان «هری پاتر» بیشتر در آثار بزرگسالانه‌تر نقش‌آفرینی کرده است. او اخیراً در فیلم «دست به اسلحه» (Guns Akimbo) سابان دیده شده است.

برادران نی سابقه‌ی کارگردانی موزیک ویدیوها را دارند و با فیلم مستقل «گروه سارقان» (Band of Robbers) در سال ۲۰۱۵ مورد توجه قرار گرفتند. آن‌ها قرار است فیلم پرخرجی به نام «مرد تنومند و اربابان دنیا» (He-Man and the Masters of the Universe) را نیز برای نت‌فلیکس بسازند.

ردکلیف یکسال قبل در مصاحبه با رادیوی بی‌بی‌سی ۴ گفت که بلاتکلیفی به وجود آمده پس از پایان «هری پاتر» نقشی خطرناک در اعتیادش به الکل ایفا کرده است:‌ «اگر بیرون می‌رفتم و اگر مست می‌کردم، ناگهان متوجه می‌شدم که من فقط یک جوان مست نیستم من «هری پاتر» بودم که در یک بار مست کرده.» ردکلیف اضافه می‌کند که نقش او در فیلم سوژه‌ی خنده‌ی مردم شده: «این نقش ذاتاً از نظر مردم مضحک است.»

دیدگاه‌ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید